SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Kalendár stretnutí

Menopauza v živote ženy

Podporné skupiny | Ženské rozhovory
12. Október 2017
Zvolen
Tehelná 4, Zvolen - budova Klemo nad Džezvou
17:15 - 19:30
5 € za osobu

Stretnutia sú pre ženy v rôznom veku, ktoré majú záujem komunikovať v skupine žien o témach z nášho ženského sveta, o spôsoboch akými ich vnímame a žijeme.

V skupinách sa spája ženská rôznorodosť s každodenným životom a vyzýva k porozumeniu, prijímaniu a hľadaniu rovnováhy. Ženy prinášajú do skupiny svoje pohľady a postoje na konkrétne životné situácie.  Obohacujú sa navzájom, vzniká podnetné, podporné, vtipné a dynamické prostredie na šírenie ženskej múdrosti a vytváranie spolupatričnosti.  Zažívame tu široký rozsah názorov a skúseností, nových pohľadov, pochopenie súvislostí, rozšírenie vedomostí s odborným základom.  Stretnutie je priestor na získavanie nadhľadu alebo rozšírenia  vlastného pohľadu na  problémy, v ktorých sa možno práve nachádzame alebo len na zbieranie inšpirácií do ďalšieho života.

Stretnutia sú otvorené, voľné, bezpečné, každý sa prejavuje podľa svojej aktuálnej potreby. Ktorá chce, môže byť len pozorovateľkou. Takto si venujeme čas pre seba a na chvíľu načerpať zo ženského zdroja. 

Na stretnutie je všetko zabezpečené. Prihlásiť sa môžete cez stránku, platbu realizujeme na mieste.

Tešíme sa na stretnutia s vami.


Chcem sa zúčastniť   Viac o téme  
Jana Almaja Vaculčiaková

Lektorka zážitkových seminárov a podporných skupín. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne

Ďaľšie stretnutia

Nenašli sa stretnutia k tejto téme.