SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Kalendár stretnutí

Ano voľnému pohybu

Veselé stretnutia s pohybom | Áno voľnému pohybu
16. Október 2020
Zvolen
Anaháta, Hviezdoslavova 22. Zvolen
od 18.00 do 20.00 hod.
12€

Pre koho sú stretnutia určené?

Pre ľudí každého veku, ktorí majú radi nové zážitky, cítia, že potrebujú otvoriť svoju spontánnosť, láka ich prirodzený voľný pohyb, cítia, že sa potrebujú prejaviť pohybom, majú radi hry, voľnosť, tanec. Vyhovuje im spoločnosť skupiny, chcú sa naučiť tvorivými spôsobmi rozvíjať a udržiavať vlastnú vnútornú rovnováhu a spoznávať možnosti a prirodzenú múdrosť svojho tela.

Zdravie a radosť

Zámerom stretnutí je inšpirovať k voľnému pohybu, priniesť radosť, vnútornú pohodu, možnosť prejaviť sa, uvoľniť stres a napätie, rozvinúť niektoré zo svojich schopností a tým podporiť spokojný život ale hlavne svoje zdravie.

Termíny:  25. 9. , 16. 10., 6. 11. , 18. 12. 2020

Čas: od 18.00 do 20.00 hod.

Minimálny príspevok 12€  

Lektorka: Jana Almaja Vaculčiaková

Prosím prihlasujte sa pred stretnutím a účasť potvrdte platbou na účet: SK7909000000000402936872    Počet miest je max. pre 12 ľudí. 

V prípade záujmu je možné uhradiť stretnutia na celý štvrťrok v akciovej cene 42€ 

S akými spôsobmi práce sa stretneme?

Zoznámime sa s prvkami a možnosťami umeleckých terapií, psychomotorickými hrami, ktoré pomáhajú otvárať a rozvíjať našu tvorivosť a prinášajú uvoľnenie, radosť a hravosť a ktoré sa z našich životov nejako vytratili. Prinesieme základné informácie o tele, jeho múdrosti a prístupoch k nemu, o rôznych technikách a možnostiach ich použitia v bežnom živote. Pochopíme viac seba, iných ľudí:) Uvoľníme sa, zrelaxujeme, rozpohybujeme sa, naučíme sa nasledovať potreby tela, zatancujeme si, zasmejeme sa zahráme, naučíme sa úcte  a láskavému prístupu k sebe:)


Chcem sa zúčastniť   Viac o téme  
Jana Almaja Vaculčiaková

Som lektorka podporných skupín a zážitkových seminárov. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne

Ďaľšie stretnutia

Nenašli sa stretnutia k tejto téme.