SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Kalendár stretnutí

Cesta lásky v živote ženy - Láska v partnerských vzťahoch

Trojdňový víkendový program | Cesta lásky v živote ženy
03. Máj 2019
do: 05.Máj 2019
Hriňová - Blato
chata Blato
piatok 17.00 , nedeľa 13.00
190€

Prinášame 5 stretnutí. Je na vás, či prejdete celým cyklom, alebo si vyberiete len niektoré z víkendových stretnutí. Obe možnosti sú správne, víkendy sú tak pripravené. Ženy, ktoré prejdu celým cyklom, budú jasnejšie vnímať spojenie jednotlivých životných tém. Pochopia vývojové fázy ženského života, aj spojenie s prírodou počas tejto ročnej cesty. Budú mať dostatok zručností k tomu, aby aktivovali lásku k sebe a lásku k blízkym, podľa toho, ako to budú vo svojej každodennosti potrebovať.

K víkendovým stretnutiam sme vybrali dve nádherné miesta. Vzdelávacie centrum Zaježová a krásnu, skvelo vybavenú chatu Blato v nádhernej prírode Podpoľania. Budeme na nich môcť zažiť kontakt s prírodou a užiť si sauny, krásnu čajovničku v Zaježovej alebo krytý bazén na Blate.

Stretnutia sú pre všetky ženy bez ohľadu na vek, ktoré cítia, že potrebujú čas pre seba. Pre ženy, ktoré vnímajú, že rôzne podoby lásky v ich životoch potrebujú pozornosť a podporu , aby ju mohli naplno žiť a prejavovať. Víkendy sú pre ženy, ktoré túžia v bezpečnom prostredí vystúpiť zo svojej každodennosti, túžia sa podeliť s tým, čo poznajú a vnímajú. Potrebujú  zdieľať a komunikovať so ženami, hľadajú nové inšpirácie, potrebujú pochopiť zákonitosti lásky a rozprúdiť ju v sebe a vo svojich medziľudských vzťahoch. Pre ženy, ktoré cítia, že prišiel ich čas na relaxáciu, pohyb, zábavu, starostlivosť o seba, psychohygienu, čas na tvorenie vlastného života. Môžeme čakať na iných alebo podporíme a vytvorime práve to, čo nám najviac chýba.

Lektorka : Jana Almaja Vaculčiaková

Hosťky  víkendov: Alžbeta Vaculčiaková a Magdalena Vaculčiaková

Témy jednotlivých víkendov

II. Lásky partnerské 3. 5. – 5. 5. 2019

Naše partnerské vzťahy sú ovplyvnené vzťahom k otcovi. Je prvým mužom, ktorý do nášho života vstúpil. Pozorujeme ho, cez neho vnímame správanie muža, učíme sa komunikovať, presadzovať, učíme sa byť ženou. Postupne prechádzame od otca ďalej k mužom, občas sa stáva, že si podobného muža vyberieme a tak máme množstvo príležitostí na rozvíjanie svojich rôznorodých schopností, ale aj opakovanie nenaplnených programov z detstva a kultiváciu vzťahu s otcom. Spoločne sa v partnerských vzťahoch učíme, ako žiť život s láskou, rešpektom, porozumením, dôverou, podporou a v spolupráci. Na stretnutí venujeme pozornosť vzťahovým témam, témam o otcoch, témam partnerskej komunikácie a interakcie, témam sexuality a tak podporíme svoj každodenný vzťahový život, ktorý je základňou pre rodinu, ktorú spolu s partnerom vytvárame.

I.  O mamách a dcérach 8. 3. – 10. 3. 2019

III. Láska a naše deti 19. – 21. 7. 2019

IV. Robím, čo milujem 6. 9. – 8. 9. 2019

V.  Láska bezpodmienečná a ženská spiritualita 29. 11. – 1. 12. 2019

AKCIA

Pri úhrade do 3. 4. 2019 je príspevok za víkend podľa výberu 170€

Pri úhrade do 3. 4. 2019 je príspevok za 3 víkendy 480€.

 V cene je ubytovanie, vegetariánska celodenná strava+pitný režim, lektorky, materiál k programom, darčeky, bazén, sauna, trampolína, čajovňa/podľa miesta víkendu.

Na úhradu poplatku za celý cyklus je možné využiť po dohode splátkový kalendár na dve platby. 

Program je možné zakúpiť aj formou darčekovej poukážky. 

V prípade záujmu nás kontaktujte, prosím.

Prihlasujte sa, prosím, záväzne, mailom jvaculciakova@gmail.com. Obratom zasielame PRIHLÁŠKU. Záujem o účasť je potrebné potvrdiť platbou na účet: SK7909000000000402936872.  Do poznámky k platbe uveďte názov seminára a Vaše meno. Ďakujeme.

Darček:

Jedna individuálna konzultácia pre ženy, ktoré prejdu celým cyklom. Môžete ju využiť podľa vlastnej potreby v priebehu roka 2019.

Pozvané hostky k jednotlivým programom. Magdaléna Vaculčiaková, Alžbeta Vaculčiaková, a iní.

Ženy, ktoré zvažujú účasť na seminároch, si môžu overiť svoje rozhodnutie a pred platbou využiť  štvrťhodinovú konzultáciu (mail, telefón, osobné stretnutie).

Viac informácií k prihláseniu: Jana Almaja Vaculčiaková, 0907141509 alebo jvaculciakova@gmail.com.

Tešíme sa na stretnutia s vami:)

 


Chcem sa zúčastniť   Viac o téme  
Jana Almaja Vaculčiaková

Som lektorka zážitkových seminárov a podporných skupín. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne
Alžbeta Vaculčiaková

Herečka na voľnej nohe. Organizátorka podujatí v Brne.

Viac o mne

Ďaľšie stretnutia

Nenašli sa stretnutia k tejto téme.