SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Kalendár stretnutí

Cykly ženského života aj pre mužov

Prednáška | Cykly ženského života
22. November 2018
ZVOLEN
Tehelná 4.
od 17.00 do 19.00 hod.
10€

Prednáška s rozhovormi a pohybom pre ženy každého veku, spojená so sebapoznávaním.

Zoznámime sa s témami životných cyklov ženy, s témami našich ženských schopností, ktoré počas života rozvíjame. Spojíme si svoju ženskosť s prírodou a jej cyklami, uvedomíme si pocit jednotlivých období vo svojich telách. Spoznáme svoju premenlivosť a spôsoby ako udržiavať vnútornú rovnováhu počas menštruačného cyklu. Prežijeme si bezpečné a podporné stretnutie v  ženskom kruhu aj s možnosťou zažiť zdieľanie ženských príbehov. Stretnutie je otvorené pre ženy každého veku a ženy sa môžu zapojiť presne tak ako uznajú za vhodné. Ak chcú, môžu len počúvať prednášku.  Alebo sa môžu pýtať, komunikovať k téme a odovzdávať svoje skúsenosti ak uznajú za vhodné.

Viac informácií k prihláseniu:

Jana Almaja Vaculčiaková, 0907141509  jvaculciakova@gmail.com.

Prihlasujte sa prosím, cez náš prihlasovací formulár.  Záujem o účasť odporúčame potvrdiť platbou na účet: SK7909000000000402936872, počet miest je obmedzený vzhľadom na veľkosť priestoru. Do poznámky ku platbe, uveďte názov seminára a vaše meno. Ďakujeme.

Tešíme sa z vášho záujmu a vopred ďakujeme za účasť.


Chcem sa zúčastniť   Viac o téme  
Jana Almaja Vaculčiaková

Lektorka zážitkových seminárov a podporných skupín. Sprevádza ľudí na individuálnych stretnutiach. Vedie občianske združenie Súlad.

Viac o mne

Ďaľšie stretnutia

Nenašli sa stretnutia k tejto téme.