SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Kalendár stretnutí

Spoznajme svoju ženskosť

Jednodňový program | Spoznajme svoju ženskosť
18. Apríl 2020
Zvolen
Jilemnického 10. Zvolen /RD medzi I. a III. ZŠ
13.00 do 18.00
40€

Vidím ako veľa problémov v živote vzniká z nevedomosti. Preto ma baví spoznávať, objavovať, tvoriť vedomejšie život okolo. Rada vytváram prostredie na zdieľanie ženskej múdrosti, uvedomujem si dôležitosť otvárania tém, pochopenia princípov. Ak vnímame svoje telo, myseľ, emócie a dušu, tak vnímame a prijímame seba. My sme vo svojom každodennom živote. Mám rada prevenciu, preto sprevádzam ženy sebapoznávaním.

Pre koho sú stretnutia určené? 

Stretnutie je pre ženy v rôznom veku, ktoré cítia, že sa potrebujú priblížiť sebe, túžia porozumieť svojej premenlivosti, chcú spoznať alchýmiu ženského života, chcú si uvedomiť svoje možnosti a schopnosti, ktoré si počas vývojových fáz rozvíjame aby sme žili spokojne a prirodzene v súlade so sebou, inými ľuďmi a svetom. Stretnutie je pre ženy, ktoré chcú vnímať tie najprirodzenejšie formy ženského života, princípy ženskosti a spojenia žensko-mužských polarít, fázy života a prechodové obdobia, ktoré sú plné zmien. Zaručene sa upokojíte až uvidíte svoju ženskosť a jej možnosti z nadhľadu. Odídete s vyšším sebavedomým a pocitom vlastnej hodnoty.

Čo sa na stretnutí bude diať?

Stretneme sa v bezpečnom ženskom kruhu a zažijeme si spojenie žien.

Prejdeme si spoločne cyklom ženského života. Spoznáme princípy menštruačného cyklu, ktorý vnímam ako navigáciu v tele ženy. Priblížime si vývojové obdobia a  prechodové obdobia v živote ženy, ich výzvy, témy a možnosti. Pozrieme sa na svoje schopnosti a zvýšime si vedomie o sebe. Uvedomíme si, čo nám prekáža, bráni, blokuje nás a uvoľníme sa v tom. Pohybom si prežijeme životné alebo menštruačné obdobia v tele. Zrelaxujeme, porozprávame sa, zažijeme si spolupatričnosť žien a uvedomíme si, aké zdroje nás všetky spájajú v ženskosti, čím všetkým si môžeme pomôcť.

Miesto: Jilemnického 10. Zvolen/ miesto sa môže meniť podľa potreby

Termín: Sobota/  18. 4.  2020, Čas: od 13.00 do 18.00 hod.

Lektorka: Jana Almaja Vaculčiaková

Príspevok: 40 €

Týždeň pred akciou posielame účastníčkam, ktoré uhradili platbu, bližšie informácie k akcii. 

Prihlasujte sa, prosím  cez mail. jvaculciakova@gmail.com alebo prihlasovací formulár na stránke www.sulad.sk.

Minimálny počet účastníčok je 7 žien.

Záujem o účasť potvrďte platbou na účet: SK7909000000000402936872 .  Do poznámky ku platbe uveďte názov seminára a vaše meno.

Tešíme sa na stretnutia s vami.


Chcem sa zúčastniť   Viac o téme  
Jana Almaja Vaculčiaková

Som lektorka podporných skupín a zážitkových seminárov. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne

Ďaľšie stretnutia

Nenašli sa stretnutia k tejto téme.