SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Kalendár stretnutí

Spojená s prírodou

Jednodňový program | Spojená s prírodou
03. August 2019
Zvolen
Príroda v okolí
10.00 do 17.00
36€

Spojenie s prírodou

Žijeme v mestách, život v nich je pohodlnejší a praktickejší ale čím viac sme ich súčasťou, tým viac sa vzďaľujeme prírode. Stretávam sa s tým, že prechádzka v prírode sa pre človeka stáva ojedinelou niekedy až nedostupnou možnosťou relaxácie. Vymysleli sme mnoho spôsobov ako svoju rovnováhu udržiavať ale určite všetci cítime, že krátky pobyt v prírode stačí na to aby sme stratenú rovnováhu získali naspäť.

Pozorujem prírodu dlhé roky, vnímam jej odkazy, jej premenlivosť a cítim veľké spojenie a podporu. Pre mňa je knihou, ktorá mi objasňuje dôležitosť nepretržitej zmeny, ktorá ma vedie cestou denných, mesačných, ročných, životných cyklov, je pre mňa systémom, o ktorý sa vždy môžem oprieť a vnímať prirodzenosť bytia, aktivitu a pokoj, svetlo a tmu, dualitu, ktorá má v sebe celú škálu možností pre každodenný život.

Vnímanie prírody vo svojom tele, prináša vedomie, že sme jej súčasťou, že k nej patríme, že je zdrojom, s ktorým sme v nepretržitom spojení. Toto vedomie upokojuje, je to spojenie s matkou, ktorá je tu vždy pre nás, živí nás. Robíme množstvo krokov, ktoré jej škodia a zároveň si nimi škodíme my samy.

Tvorivá dieľňa bude o tanci, prírode, živloch, cykloch, našich telách, maľovaní, zdieľaní, bude o živote, o rituáloch, o aktivite, plynutí o sebapoznávaní.

Pre koho je dielňa určená?

Pre ženy v každom veku, ktoré majú chuť zažiť v tvorivej atmosfére niečo nové. Majú chuť spoznávať seba, prírodu a hľadať vzájomné spojenie a vytvárať vnútornú rovnováhu. Pre ženy, ktoré potrebujú zrelaxovať, uvoľniť sa, tvoriť, plynúť v čase,  načerpať inšpirácie do ďalšieho života, posilniť sa, podoriť.

Čo nám stretnutie prinesie?

Čas pre seba, relax, zastavenie, pochopenie.

Vedomie prirodzeného života, vedomie spojenia sa so živlami a techniky, ktoré príroda ponúka.

Sebapoznanie a rozvíjanie vlastnej tvorivosti pomocou pohybu a prírody.

Stretnutie so ženami s podobným naladením.

Pohyb, hravosť,  rituály, inšpirácie, techniky pre spokojný každodenný život.

Kde: miesto akcie PRÍRODA, presun autami, presnejšie informácie prídu prihlaseným ženám v pokynoch 🙂

Kedy: 3. 8. 2019

Čas: 10.00 – 17.00 hod.

Príspevok:  36€

Lektorka: Jana Almaja Vaculčiaková

Prihlasujte sa, prosím, cez náš prihlasovací formulár. Záujem o účasť odporúčame potvrdiť platbou na účet: SK7909000000000402936872, počet miest je obmedzený vzhľadom na veľkosť priestoru. Do poznámky ku platbe uveďte názov seminára a Vaše meno. Ďakujeme.

Všetko na akciu je zabezpečené.

Prineste si pohodlné voľné oblečenie na pohyb v prírode a jedlo podľa uváženia na celý deň.  


Chcem sa zúčastniť   Viac o téme  
Jana Almaja Vaculčiaková

Som lektorka zážitkových seminárov a podporných skupín. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne

Ďaľšie stretnutia

Nenašli sa stretnutia k tejto téme.