SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Premeny ženy

Víkendové zážitkové stretnutie na Kordíkoch 2021

Každá sme iná a každá z nás má čo ponúknuť ostatným. Svoju inakosť prejavujeme aj tým ako sa obliekame, aké farby používame, ako sa cítime a ako  dokážeme prejavovať svoje schopnosti a jedinečnosť. Tento spoločný čas bude o spoznávaní, premenách a podpore našej prirodzenosti.

Prišiel čas ženského spájania sa a vzájomnej spolupráce. Prišiel čas prijatia a prejavovania našej inakosti v každodennom živote. Tento víkend bude o spojení rôznych kvalít, rôznych možností, rôznych príbehov, rôznych techník. Prevedú vás ním dve priateľky Janka Almaja Vaculčiaková a Janka Bothárová, ktoré svoju pozornosť venujú dlhé roky hlavne ženám a témam, ktoré sa so ženským životom spájajú. Podporujú ženy na cestách k sebe, na cestách k vnútornej spokojnosti a radosti, na cestách ku kráse, ktorá sa často spája s prijatím svojej inakosti alebo jedinečnosti.

Obe kráčajú svojimi cestami, na ktorých zbierajú inšpirácie a z nich pripravili aj tento víkend o ženách, o vedomostiach, o kreativite a tvorivosti, o pohybe, o duši, ktorá sa navonok túži prejaviť krásou, farebnosťou, štýlom, schopnosťami a prirodzenosťou. Všetko sa bude odohrávať v  nádhernej kordíckej prírode.

Často sme samé so sebou nespokojné, cítime, že niečo má byť inak, chceme sa meniť. Túžime po zmene ešte pred tým, ako sa vôbec začneme spoznávať. A tak na víkende ponúkneme oba spôsoby. Zameriame pozornosť žien na spoznávanie sa a až následne na zmenu. Možno zistíme, že sme prirodzené a skvelé presne také aké sme. A možno predsa len niečo na sebe samej budeme chcieť zmeniť, tak aby sme sa cítili spokojnejšie.

OCTO CODES

Je metóda, ktorú použijeme na zoznámenie sa so základnými štýlovými typmi žien, ich
charakteristikami, schopnosťami, talentami, prejavmi správania sa… Vďaka tejto metóde spoznáme 8 základných energií ženskej duše a jej prejavov. To nám ponúkne možnosť ďalšieho spôsobu sebapoznávania, pochopenia samej seba, svojho prirodzeného nastavenia, ako aj pochopenia našich blízkych, našej rodiny.

NAŠE SCHOPNOSTI 

V metóde pôjdeme aj trošku hlbšie, k talentom a schopnostiam, ktoré sa na určité štýly viažu.
Uvedomíme si ich, prejavíme ich v pohybe, aby sme ich následne omnoho vedomejšie vedeli používať vo svojej každodennej realite. Spoznáme svoje silné i slabšie stránky, svoju inakosť, svoje vnútorné nastavenie, i vonkajšie prejavy. Uvedomíme si, čo všetko nám je k dispozícií v medziľudskom kontakte.

FAREBNÁ TYPOLÓGIA

Farby náš život ovplyvňujú možno viac ako sme schopné si uvedomovať. Majú vplyv na náš
vzhľad, aj na našu náladu. Máme svoje obľúbené farby, máme farby na rôzne príležitosti, siahame po farbách a netušíme prečo. Sme určitým farebným typom a niektoré farby nám preto pristanú viac a iné menej. A tak sa tento víkend pohráme aj s farbami, cez ktoré môžeme opäť viac spoznať seba a porozumieť farbám, ktoré si potom vedomejšie vyberieme do každodenného života tak, aby s nami harmonizovali.

ČO SPOLU ZAŽIJEME ?

Víkend so ženami v bezpečnom a krásnom prostredí

Hravé sebapoznávanie
Zdieľanie, tanec, pohyb, tvorivé aktivity
Spoznanie metódy OCTO CODES
Nájdenie štýlu, ktorý vás vystihuje a farieb, ktoré vám pristanú
Zvýšenie si sebavedomia pomocou spoznávania vlastných schopností

Možnosti prirodzenej zmeny k spokojnosti a k radosti
Inšpirácie, podporu, ocenenie, prijatie, láskavosť.

 

Kde a kedy?

Víkend: 27. 8 – 29. 8. 2021  

Lektorky: Jana Almaja Vaculčiaková a Jana Bothárová

Príspevok na pobyt 170 €

Cena zahŕňa ubytovanie, plnú penziu, pitný režim, program, materiál.

Prihlasujte sa, prosím: cez náš prihlasovací formulár alebo na  jvaculciakova@gmail.com.
Je pre nás dôležité aby každá žena mala dostatočný priestor pre vlastné sebavyjadrenie a pre spracovanie svojich osobných skúseností súvisiacich s témou. Z týchto dôvodov limitujeme veľkosť skupiny  maximálne na 7 žien.

Zálohovou platbou 100€  potvrdíte svoju účasť a zabezpečíte si miesto na víkende. Zvyšok príspevku uhradíte na akcii.  Záloha na víkend je nevratná. Vraciame len v prípade, že nebudeme akciu realizovať my napr. z dôvodu štátnych opatrení.  Ak uznáte za vhodné môžete svoju účasť potvrdiť naraz celou sumou. Účet: SK7909000000000402936872. Do poznámky ku platbe uveďte názov seminára a vaše meno. Srdečne ďakujeme.

Bližšie informácie:

Týždeň pred akciou pošleme prihláseným účastníčkam, ktoré uhradili platbu, bližšie informácie k akcii. Začíname piatok o 17.00 večerou a končíme v nedeľu o 13.00 obedom
Prinesiete si:

– fotku veľkosti A4 v oblečení, ktoré máte najradšej
– pohodlné oblečenie na pohyb, na turistiku, plavky.
– 2-3 svoje najobľúbenejšie šatky
– obľúbený náhrdelník, retiazku, korálky, prívesok, šperk
– vítaná je malá zobka ku spoločným chvíľam

Iné možnosti k programu
Ak máte záujem o túto tému a viete zorganizovať skupinu žien vo vašom meste,
pokojne sa ozvite. Potrebujeme zabezpečiť priestor. Na podmienkach spolupráce sa
radi dohodneme osobne na tel. čísle: Jana Almaja Vaculčiaková, +421907141509.
Ďakujeme.
Stretnutie môže mať formu prednášky/ 2 hod.
Môže to byť prednáška s pohybom / 3 hod.

Môže to byť  jednodňový seminár,  ako ste si práve prečítali v popise, alebo víkendový
seminár.
K téme robíme individuálne poradenstvo pre ženy, ktoré zatiaľ necítia potrebu byť súčasťou
skupiny.

Tešíme sa na stretnutia s vami:) 

 Lektori

Jana Almaja Vaculčiaková

Som lektorka podporných skupín a zážitkových seminárov. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne
Jana Bothárová

Mám rada vizuálnu krásu ženy,
no som ešte radšej, keď k nej patrí aj krásna duša.
Starám sa o svoje zákazníčky tak, aby ten súzvuk krás bol počuť i vidieť.

Viac o mne

 Kalendár stretnutí