SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Kalendár stretnutí

10 rokov podporných skupín

| 10 rokov podporných skupín
27. Apríl 2017
Zvolen
Tehelná 4.
Od 17.00 do 18.00
Vstup voľný

Pozývame vás na ukážkovú hodinu podpornej skupiny pre ľudí, ktorí majú záujem spoznať ako to na takýchto stretnutiach osobného rozvíjania chodí. Téma stretnutia bude Čo prinášajú do života podporné skupiny?  

Stretnutie je spojené s oslavou 10. výročia stretávania sa ľudí v podporných skupinách vo Zvolene.

Pred desiatimi rokmi vznikol nápad stretávať sa v rámci podporných skupín. Ich členovia mali prirodzený cieľ: vytvárať a žiť príjemné a podporné medziľudské vzťahy a vytvárať si život, v ktorom sa budeme cítiť spokojnejšie, radostnejšie, šťastnejšie.

Tento zámer sa za uplynulých desať rokov nezmenil – v stretávaní sa v bezpečnom prostredí pokračujeme a formujeme krajšie vzťahy k sebe, i k blízkym.

Vytvorili sme prostredie pre ľudí, ktorí majú potrebu rozprávať sa o tom, čo prežívajú, idú v témach viac do hĺbky, otvoria sa a zdieľajú to, čo poznajú, čo zažili, čo vnímajú. Spoločne vytvárame príležitosť  na prejavenie sa, na komunikáciu, na zdieľanie ľudskej múdrosti a skúsenosti. Obohacujeme sa vzájomne a  čerpáme informácie do svojho každodenného života. Na podporných skupinách sa tiež učíme komunikovať, prijímať odlišnosti, vnímať zrkadlenie v medziľudských vzťahoch,  otvárať sa a prejavovať seba tak, ako potrebujeme. Spoznávame seba, aj iných ľudí, odkrývame možnosti pre život.

Pripravili sme Ďen otvorených dverí pre všetkých, ktorých podporné stretnutia lákajú. Môžete sa prísť pozrieť, zažiť atmosféru, počúvať alebo aj rozprávať, pýtať sa na všetko, čo vás zaujíma. Budeme prezentovať spôsob vedenia skupín, pravidlá, témy, komunikáciu v skupine, bezpečie, princípy, procesy v skupinách, všetko, čo vás bude zaujímať.

 

Začíname 17.00  Ukážková zmiešaná skupina s témou Čo prinášajú do života podporné skupiny? pre všetkých, ktorí na skupiny chodia, ale aj pre tých, ktorí prídu pozrieť po prvý raz.

Tešíme sa na stretnutie s vami.

 

 

 


Chcem sa zúčastniť   Viac o téme  

Ďaľšie stretnutia

Nenašli sa stretnutia k tejto téme.