SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Skúsenosti a zážitky

08.09.2018

Spätné väzby od žien

Na mojej ceste skúmania možností, odhaľovania svojich nevidených potlačených častí, na ceste z obete k tvorkyni svojho šťastia som Janku niekoľko krát požiadala o jej čas.

Verím že veľa vecí zvládnem sama, ale je dobre keď nie na všetko musím byť sama. Som šťastná, že tu Janka so svojou láskavou náručou je a svojou prítomnosťou vie podporiť chuť ísť ďalej, ale nie v zmysle povrchného pozitivizmu. Oceňujem jej nápaditosť a vášeň zbierať hravé cvičenia, oceňujem jej plnú pozornosť a pohľad k príčine veci, oceňujem jej ženskú jemnosť a ladnosť s akou sprevádza jednotlivé sedenia či ženské kruhy.
Ďakujem Janka 🙂

Alexandra

Áno, aj ja ďakujem Janulke za nádhernú inšpiráciu, ktorou pre mňa neustále je, hoci sa vidíme len riedko. Ďakujem za jemnosť i pevnosť, ktorou disponuje a lieči tak všetko v nás, čo je potrebné v posune k Sebe .

Janka

Dievčatá, mala som možnosť zažiť vlani decembrový seminár k ukončovaniu, prešli sme si pomyselne celým rokom a naozaj tie podstatné veci sa uvoľnili, aj sme ich osmútili. V konečnom dôsledku priniesli pochopenie a ako píše Janka, aj spoznávanie tých nových kvalít. Dali schopnosť vidieť, čo priniesli do nášho života počas roka aj tie momenty, ktoré sme nevnímali ako extra pozitívne….

Ja v tomto bode napíšem, že som bola opäť v septembri na Jankinom seminári o Talentoch a bolo to úžasné stretnutie. Skvelé ženy, prijatie a veľa otvorených tém, pre mňa aha momentov a liečivý, naozaj liečivý dosah na ďalšie moje dni….

Katka