SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Spolupráca

Cesta k iným ľuďom

Vitajte na stránkach, kde spolupracujeme so ženami a mužmi, ktorí prinášajú medzi nás nové podnety, svoju kreativitu a tvorivosť, ktorí menia tento svet k lepšiemu. Podporujeme a inšpirujeme k zmenám svoje okolie, spájame ľudí a vzájomne si vytvárame prostredie slobodnej spolupráce na princípe našich talentov a silných stránok. Podporujeme prepájanie služieb a radi otvárame dvere k spolupráci.

„Buď zmenou, ktorú chceš vidieť vo svete.“ (Gándhí)

Jana Bothárová

Mám rada vizuálnu krásu ženy, no som ešte radšej, keď k nej patrí aj krásna duša.
Starám sa o svoje zákazníčky tak, aby ten súzvuk krás bol počuť i vidieť.

Viac  

Alžbeta Vaculčiaková

Som herečka na voľnej nohe, lebo sa rada cítim voľná. Vyštudovala som Janáčkovu akadémiu v Brne, čo spôsobilo, že už niekoľko rokov sme vlastne dve. Alžbeta a Alžběta.

Viac  

Milan Libiak

Zaujímam sa o celostný pohľad na zdravie a život človeka. Súčasťou môjho života je osobnostný rozvoj a práca s ľuďmi.

Viac  

Magdaléna Rojo

Som novinárka na voľnej nohe. Píšem a rada rozprávam o svete a o tom, ako kdesi ďaleko žijú ľudia, s ktorými sme spojení – napríklad vyrobili naše tričko či vypestovali ryžu, ktorú jeme.  Som zvedavá cestovateľka a rada do tajov cestovania citlivého k tamojším kultúram a životnému prostrediu uvediem aj vás.

Viac  

Miroslava Palacková

Milujem život a snažím sa o to, aby bol radostný a zdravý. Venujem sa zdravému životnému štýlu, prednášam o Stravovaní podľa 5 elementov, Robím kurzy varenia podľa týchto princípov, kurzy varenia raňajkových obilných kaší. 

Viac  

Iveta Melicherčíková

Odjakživa som tvorivá a vymýšľam…
Od prvej myšlienky, až po konečný produkt, vrátane grafického dizajnu.
Organizujem, usporadúvam, spájam, triedim dôležité…
Viac  

Margaréta Mikovínyová

Zdravie považujem za aktívny proces vyživovania života. Cvičením si môžeme zdravie utvrdzovať, stravu mať ako liek, bylinky ako verných pomocníkov, dotyk ako terapeutický nástroj na spojenie so sebou, s klientom a Univerzom súčasne.

Viac  

Eva Jachymovičová

Oddávna som mala víziu podpory a spolupráce viacerých žien…Niečo sa podarilo so ženami spolupracovníčkami, ale až v Súlade som mala pocit, že sa to podarilo dostať do oveľa širšieho prostredia. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Viac  

Slavomíra Fialová

Som žena tvorca. Zaujímajú ma ľudia a ich životné príbehy, fascinujú ma vzťahy – medzi ľuďmi navzájom, medzi človekom a jeho okolím, medzi človekom a jeho vnútorným svetom.

Viac