SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Kalendár stretnutí

Panna, patrím k ženám, mesačný cyklus ako návod na vnútornú rovnováhu

Jednodňový program | Cesta cyklickej ženy
11. Marec 2017
Banská Bystrica
Dolná 9. Alishaba, B. Bystrica
10:00 - 18:00
Príspevok na jednotlivé stretnutia je 45€

Vystupujeme z detstva aby sme mohli dospievať, žiť vlastný život. Telo dáva panne jasný signál a ponúka menštruačný cyklus ako návod na sebapoznávanie. Ponúka informáciu, stávaš sa ženou, máš možnosť tvoriť nový život. Je to obdobie niečoho nového, veľa okolo nás aj v nás, sa mení. Cítime strach, odvahu, dobrodružstvo, lásku, neistotu, pochybnosti, radosť, chaos. Vnímame blízke ženy a pozorujeme ich odkazy, ktoré zo sveta žien prinášajú. Odovzdávajú nám svoje vzorce správania, dary, ktoré nás ovplyvňujú. Ako sme vstúpili medzi ženy? Aké dary sme od nich prijali? Odpovede na tieto otázky sa objavujú  v našom  prístupe k sebe ako žene a v prístupe k iným. Môžem povedať s radosťou,  že patrím k ženám?  Alebo si povzdychnem, tak som žena. Na stretnutí prejdeme spoločne  obdobím panny. Spoznáme  svoju radosť, hravosť, slobodu, voľnosť, schopnosť ísť za seba, schopnosť rozhodovať, určovať si ciele, tvoriť si život. Zažijeme prijatie medzi ženy a silu ženského zdroja. Stretnutie je pre ženy v každom veku, lebo spojenie s vnútornou pannou prebieha v určitých obdobiach počas celého ženského života, dozvieme sa kedy sa s ňou vieme spojiť najprirodzenejšie a ako môžeme využívať jej schopnosti.

Prihlasujte sa prosím, cez náš prihlasovací formulár.  Záujem o účasť odporúčame potvrdiť platbou na účet: SK7909000000000402936872, počet miest je obmedzený vzhľadom na veľkosť priestoru. Do poznámky ku platbe, uveďte názov seminára a vaše meno. Ďakujeme.

Na stretnutie potrebujete pohodlné oblečenie na pohyb. Predmet, symbol, ktorým by ste vedeli predstaviť svoje obdobie panny, s čím sa vám spája a ako  ho vnímate. Môžete priniesť, malú zobku na spoločné občerstvenie ak uznáte za vhodné.

Tešíme sa na stretnutia s vami.


Chcem sa zúčastniť   Viac o téme  
Jana Almaja Vaculčiaková

Som lektorka podporných skupín a zážitkových seminárov. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne

Ďaľšie stretnutia

Nenašli sa stretnutia k tejto téme.