SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Kalendár stretnutí

Matka, materstvo a ženské zdroje, z ktorých môžeme čerpať silu

Jednodňový program | Cesta cyklickej ženy
24. Jún 2017
Banská Bystrica
Kapitulská 14. B. Bystrica
10:00 - 18:00
Príspevok na jednotlivé stretnutia je 45€

Materstvo a ženské zdroje, z ktorých môžeme čerpať silu

Bude o cyklickosti materstva a nepretržitom rozvíjaní schopností matky.  Bude o vedomom rodičovstve, o našich deťoch a cestách k nim. Bude o roliach mama a otec, o tom, čo zažívame v rodinách, čo potrebujeme zvládnuť a zmeniť na krajšie. Bude o témach, ktoré prinesiete a ktorým budete chcieť venovať pozornosť. 

Bude o tom, čo nás rodičia naučili a ako si k tomu môžeme pridávať to, čo potrebujeme do svojho života práve my. Bude o našich matkách, ktoré nás sprevádzajú počas celého života. Bude o separačných procesoch, ktorými všetci prechádzame ako deti alebo ako matky, ktoré nepretržite uvoľňujú svoje deti do života. Bude o porozumení žien a uvoľňovaní vzťahu matka a dcéra.

Bude o zdrojoch, o ktoré sa môžeme my ženy oprieť, keď ich potrebujeme. Bude o matke Zemi, na ktorú prichádzame a spojenie s ňou, prináša bezpečie, istotu, výživu. Bude o ženách, ktoré nám nepretržite posúvajú potrebné inšpirácie pre život. Bude o zlatých zrkadlách, v ktorých môžeme vidieť svoje prednosti, schopnosti, múdrosť. 

Bude o rozvíjaní matky v nás, ktorá sa vie postarať aj o nás samé, keď to potrebujeme. Láskavým prístupom nám pomáha v rozvíjaní pozitívneho vzťahu k sebe.  

Seminár je určený aj pre ženy, ktoré (ešte) nie sú matkami.

Prosíme nahlásiť účasť cez prihlasovací formulár na stránke alebo mailom jvaculciakova@gmail.com. 

Príspevok na jednotlivé stretnutia je 45€, platba v hotovosti na akcii

Platba na účet dva týždne pred akciou je 40€

Účasť si môžete zabezpečiť platbou na účet: SK7909000000000402936872, počet miest je obmedzený veľkosťou priestoru. Do poznámky k platbe uveďte názov seminára a vaše meno. Ďakujeme.

 


Chcem sa zúčastniť   Viac o téme  
Jana Almaja Vaculčiaková

Som lektorka podporných skupín a zážitkových seminárov. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne

Ďaľšie stretnutia

Nenašli sa stretnutia k tejto téme.