SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Kalendár stretnutí

Cesta ženy k celistvosti

Trojdňový víkendový program | Cesta ženy k celistvosti
25. November 2022
do: 27.November 2022
Hriňová
Vzdelávacie centrum Blatinka
piatok od 16.00 - nedeľa do 13.00
220€ za jeden víkend 750€ za celý cyklus

Pozývame vás milé ženy na cestu ročným cyklom, Cesta ženy k celistvosti.

V krásnej prírode Podpoľania vo vzdelávacom centre Blatinka sa zastavíme a užijeme si bezpečne čas pre seba v spoločnosti žien, ktoré majú podobné naladenie, so zámerom smerovať k celistvosti a vnútornej sile.

Aké ženy oslovujeme ?

Ženy v každom veku, ktoré spoznávajú samé seba lebo vedia, že je to dôležité a prirodzené. Oslovujeme ženy, ktoré chcú prežiť 4 krásne víkendy, na krásnom mieste, plné informácií, inšpirácií, zábavy, smiechu a uvoľnenia. Možno aj ženy, ktoré pracujú so ženami a potrebujú nové inšpirácie. Otvárame priestor pre ženy, ktoré chcú porozumieť základným princípom života. Patria k nám ženy, ktoré cítia, že potrebujú podporiť svoju celistvosť a lásku k sebe. Pozývame aj ženy, ktoré veria, že majú v sebe silu, ale nepoužívajú ju v potrebnom rozsahu, možno práve preto, že z nej majú strach, lebo vedia, že by ich to stálo zmeny alebo by neboli prijaté okolím. Víkendy budú vedené heslom „verná sebe a v pravde k sebe“. To je jediný spôsob ako tvoriť kvalitný a spokojný život pre seba a aj svoje okolie.

Lektorky: Erika Gáboríková, Andrejka Oklešteková a Jana Almaja Vaculčiaková

V spojení s dušou   25.11-27.11 2022

Lektorka Janka otvorí témy spirituality, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou bytia tu na Zemi a tým sa spoločne priblížime poslednému rozmeru svojej celistvosti. Stretnutia s dušou sú stretnutia so sebou, svojou duchovnou podstatou, so svojou intuíciou, so sebaprejavením, s talentami a poslaním, ktoré tu napĺňame. Prejdeme spoločne technikami, ktoré nás povedú k duši, k sebe, k Bohu, k Zemi.

Lektorka Andrea, ktorá sa vo svojej praxi venuje celostnej hypnoterapii nás zoznámi s jednoduchými technikami, prostredníctvom ktorých sa môžeme hlbšie prepojiť so svojou nesmrteľnou podstatou a rozpomenúť si na to, kým skutočne sme. V našom vnútri sú ukryté zdroje našej vnútornej múdrosti a sily, ako aj všetky odpovede na naše otázky. V hlbokom uvoľnení a tichu sme schopné začať komunikovať so svojou Dušou svojim jedinečným spôsobom. Objavovať a zažívať pravdu o sebe je cestou k naplnenému životu, po ktorom všetky túžime.

Ročný cyklus Cesta ženy k celistvosti 720€ 

Cena zahŕňa ubytovanie, plnú penziu, pitný režim, program, materiál, CERTIFIKÁT a jednu konzultáciu počas roka a jedna individuálna hodina tanca počas roka s Erikou.

Zálohovou platbou 360€  potvrdíte svoju účasť na celom cykle a zabezpečíte si miesto. Druhú časť príspevku uhradíte najpozdejšie do konca mája.  Ak uznáte za vhodné môžete svoju účasť potvrdiť platbou naraz.  Účet: SK7909000000000402936872. Do poznámky ku platbe uveďte názov cyklu alebo víkendu a vaše meno. Srdečne ďakujeme.

Víkend podľa vlastného výberu 220€

Cena zahŕňa ubytovanie, plnú penziu, pitný režim, program, materiál.

Zálohovou platbou 120€  potvrdíte svoju účasť na víkende a zabezpečíte si miesto. Zvyšok príspevku uhradíte najpozdejšie mesiac pred akciou.  Ak uznáte za vhodné môžete svoju účasť potvrdiť platbou naraz.  Účet: SK7909000000000402936872. Do poznámky ku platbe uveďte názov cyklu alebo víkendu a vaše meno. Srdečne ďakujeme.

Prihlasujte sa, prosím cez náš prihlasovací formulár alebo na jvaculciakova@gmail.com.
Je pre nás dôležité, aby každá žena mala dostatočný priestor pre vlastné sebavyjadrenie a pre spracovanie svojich osobných skúseností súvisiacich s témou.

Z týchto dôvodov limitujeme veľkosť skupiny  maximálne na 15 žien.

Celý cyklus alebo jednotlivé stretnutia  môžete darovať formou

DARČEKOVEJ POUKÁŽKY  

Pokojne sa ozvite a dohodneme si postupnosť krokov 0907141509 

Bližšie informácie:

Týždeň pred akciou pošleme prihláseným účastníčkam, ktoré uhradili platbu, bližšie informácie k akcii. Začíname piatok o 16.00 večerou a končíme v nedeľu o 13.00 obedom
Prinesiete si:

  • Pohodlné oblečenie na pohyb
  • Vhodné oblečenie do  prírody
  • Predmet, s pomocou ktorého budete vedieť porozprávať o téme víkendu
  • Vítaná je malá zobka ku spoločným chvíľam

Ak potrebujete viac informácií k cyklu, pokojne volajte Jana Vaculčiaková 0907141509, jvaculciakova@gmail.com   

Tešíme sa na vás 😊


Chcem sa zúčastniť   Viac o téme  
Jana Almaja Vaculčiaková

Som lektorka podporných skupín a zážitkových seminárov. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne
Andrea

Pôsobím ako terapeut a lektor v oblasti celostnej hypnoterapie so zameraním na psychické a psychosomatické problémy a medziľudské vzťahy. Som zakladateľkou a predsedníčkou OZ Komora celostnej hypnoterapie.

Viac o mne

Ďaľšie stretnutia

Nenašli sa stretnutia k tejto téme.