SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Kalendár stretnutí

Kráčame v kole roka, Dušičky, Samhain

Stretnutia na sviatky roka | Kráčame v Kole roka
01. November 2017
B. Bystrica
Kapitulská 14.
od 17.00 do 20.00 hod.
12€

Kráčame kolom roka a oslavami prírodných sviatkov. Spoločne spoznávame jednotlivé obdobia roka, hľadáme súvislosti s našim životom, pozorujeme, čo nám príroda hovorí. Ladíme sa tým na cyklus ročných období aby sme mohli prirodzene plynúť v jeho rytme. Spoločne sa stretávame, posúvame svoj život pomocou kvalít prírodných cyklov,  oslavujeme dni, ktoré nám hovoria o tom, čo sa deje aj v našich životoch.

Dušičky, Samhain  deň v roku kedy sa leto  jeseň dostala do svojej polovice a stretáva sa so zimou. Stretáva sa obdobie konca s obdobým začiatku. Živí sa stretávajú s mŕtvymi. Obdobie úcty, pokory, uznania, láskavosti. Obdobie smútku, strachu z konca, začína obdobie temnoty a vnútorných ciest.  Pripravujú sa amulety, ktoré nás chránia v obdobiach temna a dodávajú silu.  A tak pri oslave budeme rozprávať príbehy, maľovať, relaxovať, zdieľať osobné témy, ktoré sa nám budú spájať s týmto prírodným obdobím, budeme spoznávať históriu starých Slovanov a vnímať naše spojenie s jesennou prírodou.

Platba môžete realizovať priamo na mieste. 

Prihlasujte sa prosím, cez náš prihlasovací formulár.  Záujem o účasť odporúčame potvrdiť platbou na účet: SK7909000000000402936872, počet miest je obmedzený vzhľadom na veľkosť priestoru. Do poznámky ku platbe, uveďte názov seminára a vaše meno. Ďakujeme.

So sebou si prineste pohodlné oblečenie na pohyb, deku alebo karimatku na sedenie, malú zobku na oslavu:) všetko ostatné je na akciu zabezpečené. Dajte o sebe vedieť aspoň 3 dni pred akciou, určíme si spoločne miesto. Budeme  sa do prírody presúvať autami, dohodneme si vzájomný zvoz.

Tešíme sa na stretnutia s vami.

 

 

 

 

 


Chcem sa zúčastniť   Viac o téme  
Jana Almaja Vaculčiaková

Som lektorka podporných skupín a zážitkových seminárov. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne

Ďaľšie stretnutia

Nenašli sa stretnutia k tejto téme.