SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Kalendár stretnutí

Čas pre seba

Veselé stretnutia s pohybom | Čas pre seba
05. Júl 2017
Zvolen
Anaháta, Hviezdoslavova 16.
od 17.00 do 20.00
15€

Popoludnie je určené pre ženy každého veku, ktoré si doprajú čas na relaxáciu, sebapoznávanie, pohyb.

Pre ženy, ktoré chcú zažiť niečo nové, ktoré vedia, že jednotvárnosť života vedie ku stagnácii, že život začína tam, kde končia naše komfortné zóny. Pre ženy, ktoré sú preťažené povinnosťami a potrebujú sa uvoľniť v skupine s inými ženami, ktoré sa chcú spoznávať pomocou tanca a hier, chcú rozvíjať svoju spontánnosť, voľnosť, odvahu, predstavy, tvorivosť. Pre ženy, ktoré chcú prežiť čas v pohybe so smiechom a odísť s novými zážitkami. Všetko, čo zažijete môžete priniesť do svojich rodín alebo do práce. Radosť je prenosná:) 

So sebou si prineste pohodlné oblečenie na pohyb, všetko ostatné je na akciu zabezpečené.

Prihlasujte sa prosím, cez náš prihlasovací formulár, mailom alebo cez fb Jana Almaja Vaculčiaková.  Potrebujeme vedieť počet účastníčok vzhľadom k zabezpečeniu materiálu na akcie. Záujem o účasť odporúčame potvrdiť platbou na účet: SK7909000000000402936872, počet miest je obmedzený vzhľadom na veľkosť priestoru. Do poznámky ku platbe, uveďte názov seminára, uhradený dátum a vaše meno. Ďakujeme.

Tešíme sa na stretnutia s vami.


Chcem sa zúčastniť   Viac o téme  
Jana Almaja Vaculčiaková

Som lektorka podporných skupín a zážitkových seminárov. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne

Ďaľšie stretnutia

Nenašli sa stretnutia k tejto téme.