SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Kalendár stretnutí

PODPORNÉ SKUPINY v každodennom živote

Dvojdňový víkendový program | PODPORNÁ SKUPINA v každodennom živote
24. Apríl 2021
do: 25.Apríl 2021
Zvolen
Tehelná 4. Zvolen/ budova Klemo
sobota od 10 do 17.00, nedeľa od 9.00 do 16.00
110€

Víkendové stretnutie  je pre ľudí, ktorí o lektorskej práci a podporných skupinách uvažujú alebo so skupinami už pracujú a cítia, že potrebujú nové inšpirácie, informácie a zdieľanie skúseností. Na toto stretnutie nadväzuje niekoľko ďalších, špecificky zameraných stretnutí počas celého roka 2020, ktoré môžete absolvovať, ak si chcete rozšíriť ďalšie zručnosti. Výber víkendu záleží len od vás z našej strany pripravujeme komplexný program, ktorý odporúčame v prípade, že potrebujete podporiť svoje kompetencie.

Kde všade nájdeme  podporné skupiny?

V rôznych oblastiach života. Stretávame sa s nimi pri rôznorodých skupinových akciách zameraných na osobný rozvoj, pri stretnutiach ľudí s podobnými záujmami alebo problémami, na ženských alebo mužských kruhoch, pri učení ľudí tvorivým činnostiam, pri práci s mládežou, pri práci s rodičmi detí so špeciálnymi potrebami, v sociálnych zariadeniach, pri pohybových aktivitách, pri cvičení jogy, pri záujmových programoch a tvorivých činnostiach, pri cestovaní a turistike, pri učení sa jazykov, v kluboch s rôznym zameraním, pri predaji kozmetiky, výživových doplnkov, pri organizovaní prednášok,.  A keď sa pozrieme na podporné skupiny širšie, vidíme ich aj vo svojich rodinách, školách, práci, komunitách a pod. 

Víkend je určený pre vás, ak

  • túžite vytvárať alebo už vediete podporné skupiny;
  • zaujíma vás téma podporných skupín od vzniku až po trvalú udržateľnosť;
  • chcete pochopiť základné princípy práce so skupinou, nastaviť bezpečný spôsob pre seba a účastníkov, vypracovať vlastný manuál k podpornej skupine;
  • cítite neistotu, máte veľa otázok v súvislosti s podpornými skupinami a potrebujete pochopiť, spoznať, zažiť, uistiť sa;
  • potrebujete si overiť svoje osobné možnosti a schopnosti v pozícii lektora/lektorky;
  • chcete zdieľať svoje skúsenosti a myšlienky o vedení podporných skupín;
  • chcete rozvinúť svoje schopnosti a zručnosti, aby ste vedeli lepšie komunikovať v každodennej realite, prejaviť sa v skupinách ľudí, aby ste sa cítili sebavedomejšie, istejšie, prirodzenejšie.

Každý z účastníkov si vypracuje vlastný manuál k práci so skupinou.

Dvojdňové stretnutie 110€/ organizácia, materiál k víkendu, lektorka, malé občerstvenie.

Počet účastníkov  v skupine je max. 5 ľudí.

V prípade záujmu o informácie týkajúce sa pripravovaného seminára ma pokojne kontaktujte na jvaculciakova@gmail.com.

Prihlasujte sa, prosím, cez náš prihlasovací formulár alebo mailom. Pre zabezpečenie účasti na seminári je nutné vyplniť záväznú prihlášku a zaplatiť poplatok na účet: SK7909000000000402936872.  Do poznámky ku platbe uveďte názov seminára a vaše meno. Ďakujeme.

Prihlásených účastníkov vždy kontaktujeme týždeň pred akciou a posielame bližšie info.


Chcem sa zúčastniť   Viac o téme  
Jana Almaja Vaculčiaková

Som lektorka podporných skupín a zážitkových seminárov. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne

Ďaľšie stretnutia

Nenašli sa stretnutia k tejto téme.