SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Kalendár stretnutí

Robím, čo milujem

Jednodňový program | Robím, čo milujem
18. Apríl 2021
Zvolen
Tehelná 4. Zvolen/ budova Klemo
od 8.00 do 14.00 hod.
54€

 Otázky, na ktoré budeme hľadať vlastné odpovede.

Čo všetko je pre nás práca? Čo z toho, čo považujeme za prácu, robíme najradšej? Čo všetko vnímame ako spôsob sebarealizácie? Čo nás blokuje na ceste k práci, po ktorej túžime? Poznáme svoje talenty? Vieme, čo chceme robiť? Vieme spolupracovať? Vieme udržiavať rovnováhu tak, aby sme nevyhoreli?  Prichádzajú k nám peniaze za prácu, ktorú milujme? Ako vnímame vlastnú hodnotu a hodnotu našej práce? Ako vnímame hojnosť v živote? A určite prinesiete na stretnutie mnohé ďalšie otázky aby sme mohli venovať čas odpovediam.

Pre koho je stretnutie určené? 

Stretnutie je pre ženy v rôznom veku, ktoré cítia, že potrebujú otvoriť  témy pracovného prostredia. Pre ženy, ktoré  uvažujú o zmene zamestnania, premýšľajú o povolaní alebo si vytvárajú vlastné pracovné prostredie so zámerom napĺňať svoje poslanie. Pre ženy, ktoré sa potrebujú  zastaviť, dopriať si čas pre seba a s pomocou tvorivosti vnímať spôsob vlastného premýšľania a svoje pocity. Pre ženy, ktoré si chcú uvedomiť schopnosti a silné stránky, ktorými sa prejavuje ich talent a vnímať tak viac svoju hodnotu. Pre ženy, ktoré chcú spolupracovať, vzájomne sa inšpirovať, podporovať, zdieľať skúsenosti, pohybovať sa, tancovať, tvoriť, zažiť niečo nové a preniesť to do svojej každodennej formy sebarealizácie…

Stretnutie vedie: Jana Almaja Vaculčiaková

Kedy:  28. 11. 2020

Kde:  Tehelná 4. Zvolen/ budova Klemo

Začíname od 8.00 a končíme o 14.00 hod.

Príspevok 54€ na osobu

Prihlasujte sa, prosím, záväzne, mailom jvaculciakova@gmail.com. Záujem o účasť je potrebné potvrdiť zálohou 30€ alebo celou platbou na účet: SK7909000000000402936872.  Do poznámky k platbe uveďte názov seminára a Vaše meno. Zvyšok platby uhradíte na mieste. 

So sebou si prineste pohodlné oblečenie na pohyb a tvorenie, symbol, predmet, pomocou ktorého budete môcť porozprávať o svojej práci. Malú zobku na spoločný stôl:)

Ďakujeme za záujem a tešíme sa na stretnutia s vami.

 

 


Chcem sa zúčastniť   Viac o téme  
Jana Almaja Vaculčiaková

Som lektorka podporných skupín a zážitkových seminárov. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne

Ďaľšie stretnutia

Nenašli sa stretnutia k tejto téme.