SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Alžbeta Vaculčiaková

Som hviezda a mám rada pozornosť. Aj preto som študovala herectvo, vďaka ktorému si môžem zažívať nekonečnú prácu na dokonalej autenticite a slobodnom sebaprejavení.


+420 608 759 588
avaculciakova@gmail.com
Som profesionálna herečka a speváčka. Vyštudovala som činoherné herectvo na brnenskej JAMU a aktuálne som mama na plný úväzok. Mám 4- ročného syna, ktorý ma školí v absolútnom emočnom zene skrze nekonečné pohybové aktivity a skúšky odvahy a trpezlivosti. Od ukončenia štúdia som na voľnej nohe a tak dobre viem akou výzvou je ,,žiť podľa seba“.
Hrala som na viacerých brnenských scénach, pracovala som pred kamerou aj za ňou, milujem chvíle keď spievam, dokážem to sólovo i v triu. Popritom sa zaujímam o sebarozvoj, psychológiu, pohyb, zdravé návyky a keď zostane čas pokúšam sa rozšíriť si obzory o čokoľvek zaujímavé čo na svojej ceste stretnem. Fascinuje ma človek ako taký, najviac to, ako sa prejavuje a kedy sa prejavuje naplno a autenticky. Hľadám spôsoby ako žiť v uvoľnení a vnútornej slobode.
Baví ma budovať pevné a láskavé vzťahy a objavovať nové kúty lesa. Som dobrá v komunikácii a rada sa v tomto umení rozvíjam. Túžim žiť vo svete bez zbytočného hodnotenia, túžim byť ešte vedomejšia a pokojnejšia. Lebo v pokoji je radosť a radosť mám rada.

Nájdete ma :

https://www.instagram.com/alzbeta_vaculciakova

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009921736178

https://www.csfd.cz/tvurce/79889-alzbeta-vaculciakova/prehled/

Alžbeta Vaculčiaková

 

Teším sa na vás 🙂