SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Terézia Sopková

Náš najvzácnejší nástroj – naše telo, máme vždy „poruke“. Prehovára k nám každý deň, každú
minútu, stačí pozorne načúvať. Cez POHYB a TANEC vediem ženy k seba-poznaniu a k odpovediam,
ktoré hľadajú.


0902 189 888
terezia.s@gmail.com

Pochádzkam z nádhernej Banskej Štiavnice a zbožňujem výraz „Dance is music made visible“ (tanec robí hudbu viditeľnou), pretože ma vystihuje. Zaoberám sa marketingom a vo voľnom čase tvorím
tanečno – pohybové stretnutia pre ženy. Okrem toho rada tancujem, behám, vyrábam sviečky, rada varím polievky a aktuálne sa učím bežkovať a lyžovať ��.

Vo svojej profesionálnej kariére som vystriedala niekoľko zamestnaní na Slovensku i v zahraničí, kým som sa ukotvila v mne najbližšej – kreatívnej činnosti – tanci a marketingu.

Na svojej ceste hľadania som zhruba pred 7 rokmi natrafila na školu TANEČNO – POHYBOVEJ terapie v Olomouci, ktorú som ukončila s titulom „Diplomovaný terapeut“.

Na škole aj mimo nej  ma sprevádzali mnohí slovenskí a viacerí zahraniční lektori, mentori a terapeuti (Nemecko, Belgicko, Poľsko). Okrem toho som absolvovala množstvo seba – vzdelávacích tréningov a seminárov na témy týkajúce sa TELA i DUŠE.

Ženské stretnutia pod mojim vedením prebiehali v Banskej Štiavnici, aktuálne svoje pôsobisko presúvam do Banskej Bystrice.

„Telo k nám prehovára každý deň, každú minútu. Sama som o tom ešte pred pár rokmi netušila… Od kedy si to viac všímam, som fascinovaná, čo všetko dokáže. Niekedy stačí, že si zatancujem…a hneď sa „svet“ zmení �� A to je na tom to kúzelné, že stačí naozaj málo. Náš najvzácnejší nástroj – naše telo, máme vždy poruke…“
Teším sa na Vás!
Terezka ��