SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Mgr. Magdaléna Rojo

Som novinárka na voľnej nohe. Píšem a rada rozprávam o svete a o tom, ako kdesi ďaleko žijú ľudia, s ktorými sme spojení. Som zvedavá cestovateľka a rada do tajov cestovania citlivého k tamojším kultúram a životnému prostrediu uvediem aj vás.


magdalenavaculciakova@gmail.com

Fascinuje ma sloboda, neustále ju skúmam a rada diskutujem o tom, aké je hľadať slobodu (nielen) v práci.

Moje texty plné neúnavného hľadania toho, ako to vlastne vo svete je a prečo sa my máme dobre a niekto iný nie, nájdete v slovenských a českých médiách. Vždy hľadám aj pozitívne príklady zmeny.

O svojich potulkách a zisteniach zo sveta rada rozprávam na rôznych prezentáciách v kaviarňach, kníhkupectvách, na festivaloch. Možno nabudúce vo vašom meste či na obľúbenom mieste?

Rada vás prevediem dobrodružnými potulkami, pri ktorých sa veľa dozviete o sebe i o svete, ideálne v rámci malej skupiny – slobodne a zodpovedne k prostrediu, v ktorom budeme cestovať.

Niečo tuším aj o tom, ako si vytvoriť vlastné pracovné prostredie a rada o tejto téme diskutujem.

Spolupracujem s neziskovkami na tom, aby sa o ich aktivitách dozvedeli iní. Pracovala som niekoľko rokov ako PR, zeditujem vaše texty či sa postarám o vás Facebook.

Milujem menej rozvinuté krajiny pre ich farebnosť a všetko, čo ma učia. Rada skúmam slobodu a stretávam inšpiratívnych ľudí.

Aktuálne píšem z Mexika. Pozrite sa zatiaľ na moju webstránku: www.magdalenavaculciakova.com (aktuálne v prestavbe), alebo na Fb stránku: Humans of Free Travels (aj v slovenčine).