SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Kalendár stretnutí

Čo ženy potrebujú vedieť o mužoch?

Prednáška | Vzťahy
25. September 2019
Zvolen
Jilemnického 10. Zvolen /RD medzi I. a III. ZŠ
od 17.00 do 20.00
15€

Stretnutie je pre  mamy, partnerky, manželky, milenky, dievčatá, skrátka pre ženy so záujmom o témy, ktoré sa spájajú s poznávaním mužského života.

Stretnutie nás povedie k vnímaniu a rešpektovaniu odlišností medzi ženami a mužmi. K pochopeniu princípov, ktoré  ženy a mužov vedú životom a k možnosti vnímať sa navzájom citlivejšie v láske a s úctou bez zbytočných očakávaní a manipulácií.

O mužoch nám príde porozprávať Jozef Mihališin

 

PROGRAM

Začneme výchovou a témami o mamách a synoch.

Prinášame pár navádzacích otázok, na ktoré budeme spoločne tvoriť odpovede.

Je výchova dievčat a chlapcov rovnaká? Aká je úloha mamy a úloha otca pri výchove? Ako môže mama pomôcť synovi stať sa mužom? Princípy fungovania chlapcov (vs princípy fungovania dievčat) Máš syna pubertiaka? Chceš vedieť ako sa z neho nezblázniť?

Postupne prejdeme do tém partnerských vzťahov, ktoré sú súčasťou nášho vzťahového života.  A môžeme sa porozprávať o tom prečo muži nevnímajú ženy? Môžeme poukázať na to kedy to začína, prečo sa  muži odpájajú, čo sú dôvody, čo robíme už pri výchove svojich synov. Môžeme sa porozprávať o tom, čo muži od žien potrebujú najviac. Prečo majú zo žien strach? Ako dokážu reagovať na ženskú premenlivosť? Čo sú pre nich najväčšie záťaže vo vzťahu? Možno sa dozvieme niečo o separácii od mamy a zároveň o živote v partnerskom vzťahu. O  zámenách rolí v partnerstve. Skrátka témy na stretnutie môže byť viac než dosť:)

Kedy : 25. 9.  2019

Od 17.00 do 20.00 hod.

Kde: ZVOLEN, Jilemnického 10./ ulica medzi I. a II. ZŠ

Minimálny príspevok za seminár: 15 €

Ďakujeme, že sa prihlasujete na akcie vopred, tým si zabezpečujete miesto. Priestor je obmedzený na 15 ľudí.

Účasť potvrdíte platbou na účet alebo priamo na mieste.  

Prihlasujte sa, prosím, cez náš prihlasovací formulár. Záujem o účasť odporúčame potvrdiť platbou na účet: SK7909000000000402936872, počet miest je obmedzený vzhľadom na veľkosť priestoru. Do poznámky ku platbe uveďte názov stretnutia a Vaše meno. Ďakujeme.

V prípade záujmu o informácie týkajúce sa pripravovaného seminára ma pokojne kontaktujte na jvaculciakova@gmail.com.


Chcem sa zúčastniť   Viac o téme  
Jozef Mihališin

"Vediem obchodný tím v nadnárodnej spoločnosti s nasadením hesla „líder vytvára lídrov“ a verím, že som zodpovedný v prvej línii za vedenie ľudí v tíme viac ako za zákazníkov.

Viac o mne

Ďaľšie stretnutia

Nenašli sa stretnutia k tejto téme.