SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Kalendár stretnutí

Môžu muži porozumieť ženám?

Prednáška | Môžu muži porozumieť ženám?
28. Január 2020
ZVOLEN
Jilemnického 10. Zvolen /RD medzi I. a III. ZŠ
od 17.00 do 20.00 hod.
15€

Prednáška s rozhovormi pre ženy a pre mužov každého veku, spojená s poznávaním seba a svojho partnera. 

Zoznámime sa s témami životných cyklov ženy, s témami  ženských schopností, ktoré počas života rozvíjame. Spojíme si svoju ženskosť s prírodou a jej cyklami, uvedomíme si pocit jednotlivých období vo svojich telách. Spoznáme svoju premenlivosť a spôsoby ako udržiavať vnútornú rovnováhu počas menštruačného cyklu. Muži si môžu uvedomiť ako sa žena počas života,mesiaca, dňa mení a môžu viac porozumieť tomu, čo sa v partnerskom vzťahu deje.  Prežijeme si bezpečné a podporné stretnutie v  ženskom kruhu aj s možnosťou zažiť zdieľanie ženských príbehov. Stretnutie je otvorené pre ženy a mužov  každého veku. Účastníci sa môžu zapojiť presne tak, ako uznajú za vhodné. Ak chcú, môžu len počúvať prednášku.  Alebo sa môžu pýtať, komunikovať k téme, zdieľať a odovzdávať svoje skúsenosti.

Viac informácií k prihláseniu:

Jana Almaja Vaculčiaková, 0907141509  jvaculciakova@gmail.com.

Prihlasujte sa prosím, cez náš prihlasovací formulár.  Záujem o účasť odporúčame potvrdiť platbou na účet: SK7909000000000402936872, počet miest je obmedzený vzhľadom na veľkosť priestoru. Do poznámky ku platbe, uveďte názov seminára a vaše meno. Ďakujeme.

Tešíme sa z vášho záujmu a vopred ďakujeme za účasť.


Chcem sa zúčastniť   Viac o téme  
Jana Almaja Vaculčiaková

Som lektorka podporných skupín a zážitkových seminárov. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne

Ďaľšie stretnutia

Nenašli sa stretnutia k tejto téme.