SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Kalendár stretnutí

Ženské kruhy

Podporné skupiny | Ženský stan
12. Máj 2021
ZVOLEN
Tehelná 4.
17:00 - 19:00
10€

Odvaha  byť súčasťou ženského kruhu môže priniesť veľa nového

Na stretnutí zistíme, či je pre nás prínosom tento spôsob ženských zdieľaní. Pravdepodobne máte svoj okruh žien, s ktorými zdieľate rôzne témy. Ak však máte potrebu skúsiť v živote niečo nové, spoznať iné ženy a zažiť múdrosť väčšej skupiny, rozšírite si  pohľad na život a situácie, ktoré prináša, prídte. Nájdete na jednom mieste viac inšpirácií, ktoré môžu byť súčasťou každodenného života.

V bezpečnom prostredí sa spoločne rozprávame o témach, ktoré prinesiete hlbšie, smerujeme k novým možnostiam,  vnímame riešenia životných situácií. Pritom  spoznávame seba a iné ženy, učíme sa rôznym zručnostiam, ktoré môžeme kedykoľvek použiť.  Stretnutia sú prevenciou duševného zdravia, posilnia vás, podporia v nových krokoch, nájdete si priateľky, možno ženy na spoluprácu, zažijete silu ženskej komunity.

Pre koho sú skupiny určené

Skupiny sú otvorené pre ženy v každom veku, ktoré majú záujem o nové stretnutia, o tému, ktorá ich zaujala, alebo o osobnostný rozvoj a privítajú možnosti, ktoré ich inšpirujú.  Skupiny sú otvorené pre ženy, ktoré cítia, že komunikácia s podobne naladenými ženami je užitočná.

Skupiny majú svoje bezpečné pravidlá a prebiehajú s odborným vedením.

Témy stretnutí

Témy stretnutí sa vytvárajú priamo na skupinách a prinášajú ich  ženy, ktoré sa na nich zúčastňujú. Vždy vyberieme  tému, s ktorou ženy rezonujú a  venujeme jej pozornosť. 

Termíny: 12. 5., 26.5.,  9. 6., 23. 6., 7. 7.,  28.7., 11. 8., 25.8.,  8. 9., 29.9., 6. 10., 27.10.,  10. 11., 24.11.  8. 12., 15. 12.

každá druhá streda v mesiaci 

Kedy: Začíname  od 17. 00 a končíme o 19. 00 hod.

Kde: Súlad, OZ, Tehelná 4. Zvolen 

Skupiny vedie: Jana Almaja Vaculčiaková

Minimálny príspevok za účasť na stretnutí je 10 € za osobu.

Vzhľadom na možnosť stretnutia len pre 6 žien, prosím o záväzné prihlásenie sa vopred. Potvrdte záujem úhradou na účet: SK7909000000000402936872 Prosím k platbe uveďte vaše meno a priezvisko + názov akcie. Ďakujeme.  

Je nám ľúto, že nemôžeme vždy zaručiť  miesto na stretnutí. V prípade väčšieho záujmu, vytvárame ďalšie stretnutia, o ktorých následne informujeme.

Tešíme sa na stretnutia s vami.


Chcem sa zúčastniť   Viac o téme  
Jana Almaja Vaculčiaková

Som lektorka podporných skupín a zážitkových seminárov. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne

Ďaľšie stretnutia

Nenašli sa stretnutia k tejto téme.