SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Do SVETLA

Zážitkové podporné stretnutie 2023

Slnovratové zastavenie sa v bezpečnom prostredí pre ženy a mužov, kde sa dotkneme  umenia ukončovať, uvidíme, ako láskavo sa dá pozrieť do minulosti, uzavrieme to, čo už nepotrebujeme. Pozrieme sa na seba a svoju hodnotu. Vstúpime do svetlej časti roka so zámerom, ktorý z tohoto roku vyplynie.

Spoločný večer  pred Slnovratom s  rozhovormi  o cykloch, koncoch a začiatkoch, ktoré sú súčasťou nášho hmotného sveta, v ktorom všetko raz skončí, aby mohlo niečo nové  začať.

Zažijeme malé bezpečné zastavenie sa, ktorým podporíme svoju vnútornú rovnováhu.

Na stretnutí  si ukážeme viaceré z možností ukončovania na príklade cyklu roka v našom živote. Spolu pochopíme zmysel uzatvárania a získame zručnosti, ktoré  môžete použiť pri rôznych situáciách, kde potrebujete ukončiť/vzťahy, obdobia života, vzorce správania, postoje, presvedčenia, formy komunikácie…

Ukážeme si, ako otvárame nové možnosti pre život v cykle roka tak, aby sme tvorili situácie, ktoré nám prinesú želané skúsenosti a život v ľahkosti.

Stretnutie je pre  ženy a mužov, ktorí majú chuť alebo potrebujú získať k téme koncov pozitívny postoj a chcú sa zbaviť strachu z ukončovania.

Pre ženy a mužov, ktorí vnímajú, že im vnútorná rovnováha chýba a chcú ju podporiť.

Pre ženy a mužov, ktorí chcú zažiť silu rozhodnutia a odvahu pri ukončovaní a  tiež pri začiatkoch.

Pre ženy a mužov, ktorí sa chcú zastaviť a pozrieť na rok, ktorý majú za sebou a prehodnotiť si situácie, ktorými prešli.

Je aj pre ženy a mužov, ktorí chú podporiť svoje sebavedomie, vidieť  schopnosti, ktoré v sebe nosia a vyjadriť vďačnosť.

Pre ženy a mužov, ktorí chcú vstúpiť do nových životných situácií s vedomím, že ich tvoria samé.  

Pre ženy a mužov, ktorí chcú zažiť príjemný SLNOVRATOV Ý večer. 

 

 

 

 

 

 

 

Kde: Súlad v spolupráci s Džezvou, Tehelná 4., Zvolen

Kedy:  20. 12.  2023 od  17.00 do 20.00 hod.

Lektorka: Jana Almaja Vaculčiaková

Príspevok 21 €

Prihlasujte sa, prosím, cez náš prihlasovací formulár, mailom alebo telefonicky 0907141509.

Záujem o účasť odporúčame potvrdiť platbou na účet: SK7909000000000402936872, počet miest je obmedzený vzhľadom na veľkosť priestoru. Do poznámky ku platbe, uveďte názov stretnutia a vaše meno. Ďakujeme.

Materiál na stretnutie  je súčasťou slnovratovej akcie.

Prosím prineste si so sebou sviečku, ktorou zapálite SVETLO nového obdobia v živote.  

 

Teším sa na stretnutie s vami.  

 Lektori

Jana Almaja Vaculčiaková

Som lektorka podporných skupín a zážitkových seminárov. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne