SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Emócie a pocity v nás

Jednodňové zážitkové stretnutie 2021

Emócie a pocity majú pre nás množstvo odkazov. Vďaka nim sa môžeme v sebe zorientovať, spoznať  a naučiť sa prejavovať. Pritom vytvorime podpornú atmosféru, zažijeme niečo nové, inšpirujeme sa, pochopíme viac seba a svojich blízkych.

O emóciách a pocitoch veľa nehovoríme

Vnímame ich u seba, vnímame ich u ľudí, s ktorými sa stretávame. Niekedy máme dojem, že sme plné emócií a pocitov. Prejavujeme sa emocionálne my ženy, naše deti, partneri, ľudia okolo. Skrývajú sa za našou komunikáciou, vytvárajú naše vzťahové väzby. Delíme ich na dobré a zlé, bojíme sa ich prejaviť, utlmujeme ich, vytesňujeme, tvárime sa, že sme bez emócií, snažíme sa byť „rozumné“.

Čo všetko o svojich emóciách a pocitoch vieme? Prejavujeme ich pravdivo? Poznáme spôsoby ako im porozumieť? Vieme reagovať na svoje deti, keď sa prejavujú emocionálne? Vieme reagovať na partnerov, blízkych ľudí? Určite by sme vedeli položiť aj viac otázok, ak by sme chceli vstúpiť do tém emócií a pocitov:)    

Pre koho je stretnutie vhodné ?

Pre ženy v akom koľvek veku, ktoré majú záujem spoznať techniky, ktoré môžu pomôcť v každodennom živote pri spoznávaní, prejavovaní a reakciách na svoje emócie a pocity a na emoćie a pocity svojich blízkych. Pre ženy, ktoré majú chuť spoznávať niečo nové a priniesť do každodenného života svoje zážitky, skúsenosti, informácie a tak posunúť život k novým krajším možnostiam.

Čo stretnutie prinesie?

Čas pre seba, nový zážitok.

Pohyb spojený s tancom a inšpirácie a zážitky k témam pocitov.

Uvoľnenie napätia s stresu.

Pochopenie a vyjadrovanie emocionálnej a pocitovej roviny.

Zábavu, spontánnosť, zdieľanie.

Sebapoznanie, prejavenie emócií a pocitov, uvedomenie si aké informácie k nám prinášajú.

Rozviniete viac kontakt s vlastným telom a spoznáte možnosti, ktoré má.

Uvoľníte svoju myseľ a prežijete deň bez riešenia každodenných situácií.

Zažijete deň plynutia v kairose, množstvo inšpirácií.

Pohyb nám pomôže vnímať emócie a pocity v rôznych podobách každodenného života.

Kde: miesto bude doplnené

Kedy:  sobota alebo nedeľa 2021

Čas: 10.00 – 17.00 hod.

Lektorka: Jana Almaja Vaculčiaková

Predpokladaný píspevok: 54 € / podľa aktuálnych podmienok

Zálohovou platbou 30€  potvrdíte svoju účasť a miesto na akcii. Zvyšok príspevku uhradíte na mieste.  Záloha je nevratná.  Týždeň pred akciou posielame prihláseným účastníkom, ktorí uhradili zálohu, bližšie informácie k akcii.

Prihlasujte sa, prosím, cez náš prihlasovací formulár. Záujem o účasť odporúčame potvrdiť platbou na účet: SK7909000000000402936872, počet miest je obmedzený vzhľadom na veľkosť priestoru. Do poznámky ku platbe uveďte názov seminára a Vaše meno. Ďakujeme.

Materiál na akciu je zabezpečený.

Prineste si pohodlné voľné oblečenie na pohyb (najlepšie šaty) a obrázok ženy, ktorá vás zaujme vyjadrením určitej emócie.  

Iné možnosti k programu

Ak máte záujem o túto tému a viete zorganizovať skupinu žien/10-12/ vo vašom meste, pokojne sa ozvite. Potrebujeme zabezpečiť priestor. Na podmienkach spolupráce sa radi dohodneme osobne na tel. čísle: Jana Almaja Vaculčiaková – +421 907 141 509. Ďakujeme.

Môže to byť  jednodňový alebo víkendový seminár. 

Tešíme sa na stretnutia s vami 🙂.

 Lektori

Jana Almaja Vaculčiaková

Som lektorka podporných skupín a zážitkových seminárov. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne