SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Tvorím si svoj život

Tvorivé popoludňajšie stretnutie 2024

Zamysleli sme sa niekdy nad tým, či si tvoríte svoj život? Ak sa chceme pohrať s odpoveďou na túto otázku, venujme si čas a otvorme sa témam o tvorení vlastného života. Bezpečne vás prevediem tvorením podľa vašich potrieb a predstáv.

Stretnutie je pre ženy v každom veku, ktoré sa zaoberajú tým ako ďalej. V malej ženskej skupine spoznáme techniky, ktoré nám ukážu ako ďalej a zistíme, že náš život môžeme mať aj vo svojich rukách. Všetko, čo sa naučíme nám poslúži do každodenného života.

Ako tvoríme?

Ženská tvorivosť má veľmi veľa možností. Tvoríme rôznym spôsobom a v rôznych oblastiach života, ktorými sa každodenne zaoberáme. Ak máme oblasti života dostatočne rozvinuté a v rovnováhe, cítime spokojnosť, naplnenie.

Niekedy sa stáva, že to tak nie je.

Vtedy potrebujeme nové podnety a inšpirácie, ktoré nám ukážu cestu alebo nás povedú želaným smerom. Venujeme zvýšenú pozornosť tomu, čo sa deje okolo nás a v našom vnútri.

A niekedy vznikne záujem o tvorenie života len preto, lebo nám záleží na tom, ako svoj vlastný život prežijeme.

Máme na výber. Môžeme otvorene a vedome vytvárať život k spokojnosti alebo nevedome reagovať na všetko, čo prichádza z vonkajšieho prostredia. Každý z týchto postojov, prináša určitú kvalitu života.

Čo nám stretnutie prinesie?

Čas pre seba a plynutie, ktoré potrebujeme na tvorenie.

Zoznámenie sa so zákonom príťažlivosti.

Získame nadhľad, ktorý potrebujeme, aby sme si uvedomili svoj spôsob života.

Zameriame pozornosť na 4 oblasti života a 4 ročné obdobia.

Prejdeme oblasti života a ujasníme si svoje potreby.

Zdiagnostikujeme si, ako ich vnímame a ktorú oblasť potrebujeme posilniť, aby sme cítili rovnováhu v živote.

Pomocou , zdieľania, motivácie, kreativity, inšpirácií a tvorenia postupne zhmotníme svoje túžby, predstavy, priania, vízie, ciele.

Vytvoríme pomocou koláže a kreslenia svoj plagát predstáv a zmien k lepšiemu na rok 2024.

Prežijeme príjemný a inšpirujúci deň s inými ženami v tvorením vlastného života.

Kde: Tehelná 4. Zvolen

Kedy:  10. 1. 2024

Čas: 17.00 – 20.00 hod.

Predpokladaný píspevok: 27 €

Platbou  potvrdíte svoju účasť a miesto na akcii. Týždeň pred akciou posielame prihláseným účastníkom, ktorí uhradili zálohu, bližšie informácie k akcii.

Lektorka: Jana Almaja Vaculčiaková

Prihlasujte sa, prosím, cez náš prihlasovací formulár. Záujem o účasť odporúčame potvrdiť platbou na účet: SK7909000000000402936872, počet miest je obmedzený vzhľadom na veľkosť priestoru a epidemiologické opatrenia. Do poznámky ku platbe uveďte názov seminára a Vaše meno. Ďakujeme.

Materiál na akciu je zabezpečený.

Prineste si pohodlné voľné oblečenie na pohyb a 2 obľúbené časopisy vhodné na strihanie.  

Iné možnosti k programu

Ak máte záujem o túto tému a viete zorganizovať skupinu žien/6-12/ vo vašom meste, pokojne sa ozvite. Potrebujeme zabezpečiť priestor. Na podmienkach spolupráce sa radi dohodneme osobne na tel. čísle: Jana Almaja Vaculčiaková – +421 907 141 509. Ďakujeme.

Môže to byť  jednodňový prípadne víkendový seminár. 

V prípade, že máte záujem o osobnú konzultáciu k tvoreniu vlastného života, lebo skupinové akcie pre vás nie sú vhodné, pokojne sa ozvite jvaculciakova@gmail.com 

Tešíme sa na stretnutia s vami 🙂.

 Lektori

Jana Almaja Vaculčiaková

Som lektorka podporných skupín a zážitkových seminárov. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne

 Kalendár stretnutí