SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

VON z úzkosti

Cyklus podporných stretnutí vo Zvolene 2023

Vieme si pomôcť samé alebo v téme úzkostí potrebujeme sprevádzanie a podporu? Ak podporu hľadáte, tak tieto bezpečné stretnutia otvárame  práve pre vás.

Stretnutia sú pre ľudí, ktorí  chcú téme úzkostí venovať viac pozornosti. Hĺadajú spôsoby, ako pomôcť sebe alebo svojim blízkym pri prežívaní nepríjemných emócii a pocitov, ktoré  úzkosťami nazývame. Stretávam sa s touto témou pri terapiách ale aj v medziľudských vzťahoch vo svojom okolí. Vidím, aká je v spoločnosti aktuálna práve téma úzkostí. Týka sa úplne všetkých vekových kategórií.

Mám za sebou pozorovanie úzkosti aj vo vlastnom živote a tým je téma, ktorej venujem pozornosť obohatená o moje skúsenosti a experimentovanie s technikami, ktoré mi pomohli. Celé svoje poznanie  prinesiem aj k vám. Spoločne sa pozrieme na to k čomu nás úzkosti vyzývajú, čo všetko môžeme  urobiť aby sme z nich vyšli VON bohatšie o skúsenosti  a popri tom si natrénujeme zručnosti, ktoré sú potrebné k  zvládnutiu úzkostí a emocií v každodennom živote.

Poďme sa spolu na troch stretnutiach pozrieť, čo sa deje v nás pri prežívaní úzkostí a ako sa vieme dostať z úzkostí  von.

1.stretnutie

Čo sú úzkosti ?  AKo dokážem porozumieť tomu, na čo ma upozorňujú ? Ako sa viem o seba plnohodnotne postarať, keď sa nemám dobre ?

2. stretnutie

Vyznám sa v emóciách a pocitoch ? Trénovanie zručností potrebných k uvoľneniu rôznorodých pocitov, emócií a úzkostí.

3.stretnutie 

Čo ma zaťažuje a čo mi prospieva ? Ako vyzerá môj život bez úzkostí ?

Čo si zo stretnutí odnesiete? 

Porozumenie k téme úzkostí.

Zručnosti potrebné k zvládnutiu úzkostí.

Komunikovanie o hlbšom prežívaní a o téme úzkostí v bezpečnom priestore.

Vhľad do emócií a pocitov, ktoré prežívame.

Otvorený kontakt so sebou.

Zdieľanie inšpirácií od účastníčok.

Manuál k starostlivosti o seba.

Manuál k starostlivosti o blízku osobu.

Inšpirácie k životu podľa svojich predstáv, bez úzkostí.

Verím, že získate dostatok nformácií a podnetov k tomu, aby ste vedeli prestaviť svoje vnímanie témy a postupne uvoľniť úzkosti, ktoré vás obťažujú.

 

 

 

 

Stretávať sa budeme v Súlade/Tehelná 4. vo Zvolene, 

Termíny: 8.11.15. 11., 22. 11. 2023 

Čas stretnutí : 17.00 do 19.00 hod.

Príspevok 63€ / 6 hodín 

Ideálne je absolvovať všetky 3 stretnutia, majú svoju postupnosť s inšpiráciami do každodenného života. Získate zručnosti, o ktoré sa budete vedieť oprieť a verím, že sa s úzkosťami  vysporiadate a postupne sa z nich dostanete von. Je možné zúčastniť sa stretnutí aj jednotlivo.

Lektorka: Jana Almaja Vaculčiaková

Zálohovou platbou 30€  potvrdíte svoju účasť a miesto na akcii. Zvyšok príspevku uhradíte na mieste.  Záloha je nevratná.  V týždeni pred akciou posielame prihláseným účastníkom, ktorí uhradili zálohu, bližšie informácie k akcii.

Prihlasujte sa, prosím, cez náš prihlasovací formulár, mailom alebo na čísle 0907141509. Záujem o účasť odporúčame potvrdiť platbou na účet: SK7909000000000402936872, počet miest je obmedzený vzhľadom na veľkosť priestoru. Do poznámky ku platbe, uveďte názov seminára a vaše meno. Ďakujeme.

Tešíme sa na vás.

Radi vám zodpovieme otázky, ak potrebujete viac informácií.