SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Kalendár stretnutí

Pohybom k radosti

Veselé stretnutia s pohybom | Pohybom k radosti
14. Marec 2018
ZVOLEN
Anaháta, Hviezdoslavova ul.
17.00 do 19.00
10€

Pre koho sú stretnutia určené?

Pre ženy každého veku, ktoré majú radi nové zážitky, cítia, že potrebujú otvoriť svoju spontánnosť, láka ich prirodzený voľný pohyb a majú radi tanec a hry. Vyhovuje im spoločnosť žien, chcú sa naučiť tvorivými spôsobmi rozvíjať a udržiavať vlastnú vnútornú rovnováhu a spoznávať možnosti a prirodzenú múdrosť svojho tela. Každé stretnutie má svoju tému, ktorej venujeme pozornosť. 

Zdravie a radosť

Zámerom stretnutí je aktivovať k pohybu, priniesť radosť, vnútornú pohodu, rozvinúť niektoré zo svojich schopností a tým podporiť spokojný život a hlavne svoje zdravie.

Máme možnosť objaviť niečo nové, prejdeme novým zážitkom, prejavíme sa, spoznáme sa a nazbierame nové skúsenosti. Takéto zážitky nám pomôžu v každodennom živote. Môžeme ich priniesť ku svojim deťom, partnerom, blízkym. Ak niečo urobíme pre seba, robíme to zároveň pre všetkých ľudí okolo nás, s ktorými sa denne stretávame.

S akými spôsobmi práce sa stretneme?

Zoznámime sa s technikami a možnosťami umeleckých terapií/ tanečno pohybovou terapiou, muzikoterapiou, dramaterapiou, arteterapiou, psychomotorickými hrami, ktoré pomáhajú otvárať a rozvíjať našu tvorivosť a prinášajú radosť a hravosť, ktorá sa z našich životov nejako vytratila. Prinesiem informácie o tele, jeho múdrosti a prístupoch k nemu, o rôznych technikách a možnostiach ich použitia v bežnom živote.

Prineste si pohodlne oblečenie na pohyb, pomôcky a materiál sú zabezpečené.

Prosím nahláste záväzne svoju účasť vopred, najpozdejšie dva dni pred akciou.

Je potrebné zabezpečiť materiál na tvorenie, ktorý bude k stretnutiam potrebný.

Platba sa realizuje priamo na mieste.

Ak si potrebujete niečo overiť, pokojne píšte, žiadajte o ďalšie informácie. info@sulad.sk alebo volajte 0907141509

Teším sa na stretnutia s vami:))


Chcem sa zúčastniť   Viac o téme  
Jana Almaja Vaculčiaková

Lektorka zážitkových seminárov a podporných skupín. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne

Ďaľšie stretnutia

Nenašli sa stretnutia k tejto téme.