SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Pokoj v duši

Víkendové zážitkové stretnutie na BLATE 2021

Vnímame, čo všetko nás znepokojuje, nie vždy vieme, ako napriek vonkajším alebo aj vnútorným okolnostiam tvoriť v sebe stav bytia, svoj vnútorný pokoj. Tento víkend si môžeme dopriať  čas len pre seba s pokojom v duši.

Pozývame vás na víkend v prírode podpoľania. Krásna chata Blatinka bude miestom pre nás ženy, ktoré cítime, že potrebujeme zažívať viac pokoja.  Niekde v hĺbke cítime, že si pokoj nemôžeme dovoliť, lebo potrebujeme stále napĺňať  potreby a požiadavky okolia a na nás neostáva čas. A možno čas pre nás práve prišiel.

Stretli sme sa v spoločnom naladení Andrejka a Janka. Spontánne v príjemnom rozhovore na prechádzke prírodou,  vznikla naša predstava víkendu o pokoji v duši. Rozhodli sme sa vytvoriť bezpečný priestor na spoločný čas a odovzdať niečo z toho, čo poznáme. Každá spôsobom sebe vlastným.

ANDREJKA OKLEŠTEKOVÁ – už viac ako 15 rokov sa venujem hypnoterapii, podporujem ľudí na ceste do ich vnútra, v sebaobjavovaní a liečení ich vnútorných zranení.

Pokoj vnímam ako vstupnú bránu k vnútornej sile a múdrosti. Je to náš prirodzený stav. V živote sú chvíle, keď sa nám darí v ňom byť ľahko a prirodzene, ako aj chvíle, keď sa nám zdá nedosiahnuteľný.  V poznaní toho, že v sebe máme množstvo nástrojov a ciest, ktorými sa k nemu môžeme dostať kedykoľvek a dokážeme to spojenie s ním prehlbovať a upevňovať, spočíva naša vnútorná sloboda.

JANA VACULČIAKOVÁ – 15 rokov sprevádzam hlavne  ženy v podporných skupinách ale aj na individuálnych terapiách. Spoznávame sa a tvoríme  život na princípoch vlastných schopností, vnútorných potrieb a osobnej motivácie.

Pokoj vnímam ako prirodzený stav nášho bytia. Vzniká v zastavení sa a stretnutí so sebou. V pokoji naša myseľ oddychuje, môžeme vnímať presah, inšpirácie, intuíciu. V pokoji máme príležitosť rešpektovať telo a tvoriť priestor na samoliečiace procesy. Pokoj vnímam aj ako stav vnútornej rovnováhy, odstup, kde vidím jasne a z miesta pokoja tvorím krásny živtot.

Spoločne vám priblížime možnosti a techniky, ktoré slúžia na to aby sme sa vedeli upokojiť, keď potrebujeme. Aby sme dokázali porozumieť vnútorným konfliktom, ktoré vytvárajú napätie. Aby sme vedeli, čo všetko potrebuje pre pokoj v duši. Uvoľníme sa  v pohybe a rozhovoroch alebo zájdeme hlbšie k svojmu vnútornému prežívaniu, k pochopeniu a k láske.

 

Keďže sme všetky ženy plné skúseností a múdrosti, každá z nás pozná spôsoby, ktorými si vytvára vnútorný pokoj. Preto bude víkend  miestom zdieľania a vzájomného inšpirovania sa. Získavania nových podnetov a zážitkov, ktoré nám rozšíria možnosti a povedú  k  novým zručnostiam do každodenného života.

Veríme, že si počas víkendu nájdeme alebo znovuobjavíme  jedinečnú cestu a vytvoríme hlboké a pevné puto s vnútorným pokojom. Vďaka tomu budeme schopné žiť svoje životy plnšie a radostnejšie.

 

Kde a kedy?

Víkend: 1. 10 – 3. 10. 2021  

Lektorky: Andrejka Oklešteková a Jana Almaja Vaculčiaková

Príspevok na pobyt 190 €

Cena zahŕňa ubytovanie, plnú penziu, pitný režim, program, materiál.

Prihlasujte sa, prosím: cez náš prihlasovací formulár alebo na  jvaculciakova@gmail.com.
Je pre nás dôležité aby každá žena mala dostatočný priestor pre vlastné sebavyjadrenie a pre spracovanie svojich osobných skúseností súvisiacich s témou. Z týchto dôvodov limitujeme veľkosť skupiny  maximálne na 12 žien.

Zálohovou platbou 100€  potvrdíte svoju účasť a zabezpečíte si miesto na víkende. Zvyšok príspevku uhradíte na akcii.  Záloha na víkend vraciame len v prípade, že nebudeme akciu realizovať my napr. z dôvodu štátnych opatrení.  Ak uznáte za vhodné môžete svoju účasť potvrdiť naraz.  Účet: SK7909000000000402936872. Do poznámky ku platbe uveďte názov seminára a vaše meno. Srdečne ďakujeme.

Bližšie informácie:

Týždeň pred akciou pošleme prihláseným účastníčkam, ktoré uhradili platbu, bližšie informácie k akcii. Začíname piatok o 17.00 večerou a končíme v nedeľu o 13.00 obedom
Prinesiete si:

  • Pohodlné oblečenie na pohyb
  • Teplejšie oblečenie do jesennej prírody
  • Predmet, s pomocou ktorého budete vedieť porozprávať o tom ako vnímate pokoj v duši.
  • vítaná je malá zobka ku spoločným chvíľam

 

Tešíme sa na vás 😊

 

 

 

 Lektori

Jana Almaja Vaculčiaková

Som lektorka podporných skupín a zážitkových seminárov. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne
Andrea

Pôsobím ako terapeut a lektor v oblasti celostnej hypnoterapie so zameraním na psychické a psychosomatické problémy a medziľudské vzťahy. Som zakladateľkou a predsedníčkou OZ Komora celostnej hypnoterapie.

Viac o mne

 Kalendár stretnutí