SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Stretnutia so sebou

Relaxačno zážitkové víkendy na chate Blatinka 2024

VTELENÁ a VCÍTENÁ. Dva víkendy plné podnetov pre ženy v každom veku, ktoré potrebujú zažiť stretnutia so sebou alebo s inými ženami v bezpečnom a inšpirujúcom prostredí.

Alžbetka hovorí : „Mami tak dávno sme si spolu nezatancovali.“

Vytvorili sme si priestor, Alžbetka vybrala 3 skladby a začali sme. Nechali sme svoje telá volne plynúť v pohybe a pozorovali sme, ako s nami komunikujú. Skladby aj pohyb, dozneli a my sme s nadšením zdieľali svoje skúsenosti. V jednu chvíľu sme mali pocit, že sa nám spoločne skladá program na víkendy pre ženy. 

Boli časy, keď sme spolu víkendy robili. Mama s dcérou Alžbetkou, niekedy sa pridala aj Magduška, keď bola na Slovensku. Z dcér sú dnes maminky, z maminy je zrelá žena…

ROZHODNUTÉ,  ideme  opäť tvoriť bezpečný priestor na stretnutia so sebou v spoločnosti podobne ladených žien.

POZÝVAME  vás milé ženy v každom veku, ktoré si doprajete inšpirujúci čas pre seba, plný láskavých zážitkov na chatu Blatinka.  

15. až 17. 3. VTELENÁ

Zažijeme stretnutie so sebou cez vnímanie svojho tela.

Zvedomíme si postoje, ktoré aktuálne žijeme v našom vzťahu k nášmu telu a k sebe samým.  Naučíme sa  ich prijímať, rešpektovať, objímať a hýčkať si ich, triediť, aby sme odchádzali s tými, ktoré sú nám príjemné a sú pre nás dlhodobo zdravé. Starostlivosť o seba – v tomto prípade hlavne o naše hmotné telo – by pre nás mohla byť samozrejmosťou, ale nie vždy to tak je. Preto si venujeme čas, v ktorom sa lepšie spoznáme a odkryjeme si schopnosti, ktoré nám pomáhajú na našej ceste ku ešte väčšej sebaláske, dobrej fyzickej kondícii a životnej energii. Budeme sa hýbať, zažívať, tvoriť, odkrývať, pomenúvať, uvoľňovať, robiť si radosť a pohodu a to všetko v bezpečnom prostredí úžasných žien.

18. až 20. 10. VCÍTENÁ

Tento víkend sa stretneme s našim emocionálnym prežívaním.

Prejdeme sa krajinou našich potrieb, ktoré sa za citmi ukrývajú. Pokúsime sa lepšie porozumieť tomu, ako a prečo prežívame – cítime. Preskúmame miesta záťažových situácií a našich možností, ako sa v nich o seba postarať. Zoznámime sa s emocionálnou škálou a zaexperimentujeme s jej použitím.  S pomocou tela dostaneme emócie do pohybu, aby sme uvoľnili napätie a stres. Všetko čo zažijeme, si v podobe skúseností odnesieme  domov, aby sme
tento balíček mali poruke pre nás aj našich blízkych vždy poruke. Stretnutie so sebou – s vlastnými emóciami, ktoré vieme bezpečne prežívať – prinesie do našich životov ešte väčšiu harmóniu a slobodu v autentickom sebaprejavení.

Programom sprevádzajú lektorky Jana Almaja Vaculčiaková

                                                                 Alžbeta Vaculčiaková

Miesto: Vzdelávacie centrum Blatinka pri Hriňovej  

Príchod piatok  od 17.00 a odchod nedeľa  do 13. 00 hod.

Príspevok na víkend  234 €

Príspevok na dva víkendy 440 €

/ubytovanie, plná vegetariánska penzia, pitný režim, lektorky, materiál. /

Prihlasujte sa, prosím, záväzne, cez náš prihlasovací formulár alebo mailom jvaculciakova@gmail.com.

Záujem o účasť na jednom víkende  je potrebné potvrdiť platbou do 10. februára na účet: SK7909000000000402936872.  Do poznámky k platbe uveďte názov seminára a Vaše meno.  Ak potrebujete FA, prosím pošlite mi údaje k jej vystaveniu. 

V prípade, že potrebujete príspevky hradiť postupne, pokojne ma kontaktujte, dohodneme postupnosť.  Ďakujeme.

Ženy, ktoré zvažujú účasť na víkende, si môžu overiť svoje rozhodnutie a pred platbou komunikovať o podrobnostiach víkendu (mail, telefón, osobné stretnutie).

Podrobnejšie pokyny k víkendu posielame týždeň pred akciou všetkým prihláseným ženám 🙂

Viac informácií k prihláseniu: Jana Almaja Vaculčiaková, 0907141509 alebo jvaculciakova@gmail.com.

 

Tešíme sa na stretnutia s vami:)

 Lektori

Alžbeta Vaculčiaková

Som hviezda a mám rada pozornosť. Aj preto som študovala herectvo, vďaka ktorému si môžem zažívať nekonečnú prácu na dokonalej autenticite a slobodnom sebaprejavení.

Viac o mne
Jana Almaja Vaculčiaková

Som lektorka podporných skupín a zážitkových seminárov. Sprevádzam ľudí na individuálnych stretnutiach. Vediem občianske združenie Súlad.

Viac o mne

 Kalendár stretnutí