SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie
15.11.2023

KONCE a začiatky

Minulý týždeň som cítila, ako mi telo láskavo hovorí : „Spomaľ.“ Plný diár, ktorý je v súlade s orientáciou na svet vonkajší, mi radil niečo iné. Ignorovala som upozornenie tela, nasledovala som vonkajšie podnety, dobrovoľne som včas neodstúpila.
Čítať viac
16.05.2023

Lektor v podpornej skupine

Nefotím na  akciách, ktoré robím ľudí. Priznám sa, nikdy mi to počas diania nenapadne. Mojou prioritou je, že účastníci odchádzajú s tým, čo potrebujú do ďalšieho života.
Čítať viac
11.04.2020

VODA, to sme my

VODA. Moju úvahu o vode otvorili ráno inšpirácie, ktoré som videla na FB. A tak sa podelím o to, ako vnímam túto tému. 
Čítať viac
22.03.2020

Pohyb do domáceho prostredia

Moje obľúbené stretnutia s voľným pohybom v skupinách môžem v tomto čase robiť inak. Hľadám preto možnosti, ako. Voľný pohyb túžim posunúť bližšie k ľuďom, do rodín. Telá pohyb potrebujú napriek možnostiam, ktoré aktuálne máme. Možno práve tieto inšpirácie sa vám hodia. Mne slúžia dlhé roky na uvoľnenie, aktivovanie, spoznávanie tela a seba,  zažívanie radosti a vďačnosti.  
Čítať viac
18.10.2019

Vedomý spôsob života

Veľa sa hovorí a píše o vedomejšom spôsobe života, o otváraní vedomia, o vedomej ceste, o vedomom prístupe. A tak sa moja dnešná úvaha spája práve s touto témou. Vidím, že v ľudských životoch vzniká najviac problémov dôsledkom našej nevedomosti. 
Čítať viac
27.08.2019

Kráľovná svojho života

Určite sa k vám vrátim na takéto stretnutie, zasa otvorím alebo upevním svoje cesty.
Čítať viac
27.08.2019

Zážitok z pohybového stretnutia

Posielam konečne aj ja svoju referenciu zo stretnutia  Dala som do návrhu tému pomoc – schopnosť žiadať o pomoc – schopnosť dať pomoc – pocity pri tom. 
Čítať viac
26.08.2018

Hra a jej vplyv na náš život

S mojimi dcérami ma spája veľká láska. A spájajú nás aj rôzne témy, ktorým venujeme svoju pozornosť. Spoločne sa v nich posúvame, lebo každá z nás prináša iný pohľad, inú skúsenosť, každá z nás má v sebe inú životnú energiu, každá z nás si zo sveta berie to, čo ju najviac priťahuje. Jedno však máme spoločné. Rady sa spolu hráme a posúvame to ďalej.
Čítať viac