SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Ženy

Sebavedomie a sebaláska

Spoznajme svoju ženskosť

Jednodňové zážitkové stretnutie

Rozhovory o ženskosti bývajú naozaj rôzne. Máme určité predstavy, do ktorých sa chceme vtesnať, stereotypy alebo názory o tom aká by žena mala byť. Aké my ženy naozaj sme?  Aké sú naše možnosti a schopnosti? Spoznajme sa bližšie a veľmi sa upokojíme.

Kalendár stretnutí

SPOLU z domu

Online podporné skupiny

Priestor otvárame  pre všetky ženy, ktoré majú chuť na podporné rozhovory s inými ženami  o témach každodenných. Komunikáciou SPOLU rastieme, inšpirujeme sa, motivujeme, podporujeme sa, spoznávame seba a iné ženy,  zvyšujeme si sebavedomie a vidíme svoju hodnotu.

Kalendár stretnutí

Čas pre ženy

Podporné skupiny vo Zvolene

Nie sme zvyknuté na stretnutia so ženami, ktoré nepoznáme. Nie sme zvyknuté sedávať v kruhu tak aby sme na seba videli. Napriek tomu vás pozývam zažiť práve takýto čas pre  ženy. Vidím koľko inšpirácií, informácií a podpory si vzájomne môžeme odovzdať a prijať do našich životov. Ja sa na takýto spoločný ženský čas vždy veľmi teším.

Kalendár stretnutí

Kráľovná svojho života

Jednodňové zážitkové stretnutie

Kráľovná je archetyp, ktorý sa skrýva v každej z nás. S určitou dávkou kreativity a tvorivosti, môžeme objaviť potenciál kráľovnej vo svojom každodennom živote. Venujme jej pozornosť a čas, určite ju v sebe spoznáme. Má svoju hodnotu, jedinečnosť, odvahu prejaviť sa, byť vzorom.

Kalendár stretnutí

Žena a láska v partnerskom vzťahu

Jednodňové zážitkové stretnutie vo Zvolene

Partnerské vzťahy sú témou každodennou. Máme veľký priestor na to, aby sme zbierali rôzne zručnosti a skúsenosti, ktoré nám pomôžu vytvoriť a podporiť  vzťah. Aj takéto stretnutie môže byť  príležitosťou, ako sa priblížiť zdravým partnerským vzťahom a posunúť sa želaným smerom.

Viac  

Menopauza v živote ženy

Jednodňové zážitkové stretnutie

Menopauza, klimaktérium, prechod. Za všetkými týmito slovami sa skrýva ženská téma, o ktorej sa v našej spoločnosti veľmi nehovorí. Začnime! Pravdepodobne zistíme, že toto obdobie môže byť aj začiatkom niečoho nového a krásneho. Vzájomne sa môžeme inšpirovať a podporiť v ženskom kruhu.

Kalendár stretnutí

Moje telo som Ja

Víkendové zážitkové stretnutie v ANAHÁTE 2021

Telo k nám nepretržite vysiela množstvo signálov a tým priťahuje našu pozornosť.  Svoje telá kritizujeme, odmietame niektoré časti, zneužívame, sme odpojené a nezaujímajú nás alebo naopak svoje telá milujeme, prijímame a vyživujeme s láskou. Môžeme svoj postoj meniť k lepšiemu?

Kalendár stretnutí

Premeny ženy

Dovolenkové zážitkové stretnutie na BLATE 2021

Každá sme iná a každá z nás má čo ponúknuť ostatným. Svoju inakosť prejavujeme aj tým ako sa obliekame, aké farby používame, ako sa cítime a ako  dokážeme prejavovať svoje schopnosti a jedinečnosť. Tento spoločný čas bude o spoznávaní, premenách a podpore našej prirodzenosti.

Kalendár stretnutí