SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Ženy

Cesta k sebe

Vítame vás na stránkach pre ženy. V prostredí, kde informujeme a inšpirujeme k spoznávaniu a rozvíjaniu ženskosti. Žena, ktorá vníma svoju ženskosť, pozná svoju premenlivosť a používa svoje schopnosti, je vedomejšia a vie prirodzene reagovať na výzvy života.Objavovanie a rozvíjanie ženskosti je cestou k sebaláske, sebaprijatiu, sebadôvere, cestou k vnútormej sile a následne k plnohodnotným vzťahom.

Stretnutia pre ženy v každom veku, vytvárajú podporné a bezpečné prostredie na zdieľanie ženskej múdrosti a prinášajú novú skúsenosť do každodenného života. Majú cyklický charakter, plynú v súlade s prírodnými a životnými cyklami.

„Ak sa naozaj začneme mať rady, láska s nami zostane po celý život.“  (Luise Hayová)

Tvorivá cesta ženy

Celoročný program - víkendy Zaježová

Ročný cyklus víkendových seminárov v nádhernom prostredí Zaježovej. Spoločne sa vydáme na tvorivú cestu ženy s podporou ženského kruhu. Nazbierame skúsenosti a inšpirácie pre pokojnejší, farebnejší, bezpečnejší, láskavejší, sebavedomejší a úspešnejší život.

Kalendár stretnutí

Od dievčaťa k múdrej žene

Dvojhodinová prednáška

Stretnutie pre ženy zamerané na spoznávanie vývojových období, ktorými počas svojho života prechádzame. Otvárame témy o ženskom živote, o ženskej cyklickosti, o spojení s prírodou. Vytvárame si nový pohľad, meníme postoje, vnímame široké možnosti ženského života. Prednáška môže byť krokom k spokojnému životu.

Kalendár stretnutí

Pohybom k radosti

Dvojhodinové zážitkové stretnutia v Anaháte

Pohybujeme sa rôznymi spôsobmi, väčšinou poznáme pohyb, ktorý má určité pravidlá. Keď vytvorime telu priestor na voľný pohyb, otvárame dvere k spontánnosti,  môžeme telo spoznávať, vnímať jeho široké možnosti, dôverovať mu a milovať ho. Aj takto sa dá prepohybovať k radosti. Tak začnime:)

Kalendár stretnutí

Kráľovná svojho života

Tvorivá dielňa

Kráľovná je archetyp, ktorý v našej spoločnosti veľmi nepoznáme. S určitou dávkou kreativity a tvorivosti, môžeme objaviť  kráľovnú aj vo svojom vlastnom živote, keď jej venujeme čas a priestor.

Kalendár stretnutí

Menopauza v živote ženy

Jednodňové zážitkové stretnutie

Menopauza, klimaktérium, prechod

Za všetkými týmito slovami sa skrýva ženská téma, o ktorej sa v našej spoločnosti veľmi nehovorí. Tak poďme začať…

Viac  

Dievča v nás

Jednodňové zážitkové stretnutie

Vieme ako sa prejavuje dievča v nás? Spomenieme si na chaos, ktorý sme v tomto období života vnímali? Alebo na hravosť a radosť, ak nás sprevádzala. Mali sme odvahu a vôľu dosiahnuť svoje ciele a robiť kroky? Možno sa občas dievčaťa v nás takto prejaví. Ak nie, stratili sme s ním kontakt, spí. Prídťe ho zobudiť, oživiť, vyliečiť, uvoľniť, rozosmiať.

Viac  

Ženské rozhovory

Podporné skupiny vo Zvolene

Otvorené stretnutia pre ženy rôzneho veku, ktoré majú záujem rozprávať sa s inými ženami v bezpečnom prostredí podpornej skupiny. Vzájomne sa inšpirujeme, motivujeme, povzbudzujeme ku krokom, ktoré potrebujeme urobiť na svojich cestách životom.

Kalendár stretnutí

Kráčame v kole roka

Stretnutia na sviatky roka

Pozorovanie, vnímanie a pochopenie prírodných cyklov nás môže viesť aj k spoznávaniu seba. Prechádzame Kolom roka a jeho sviatkami aby sme zažili spojenie s tým, čo nás vedie, vyživuje, presahuje. Aby sme zažili spojenie s prírodou v skupine ľudí.   

Kalendár stretnutí