SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Ženy

Cesta k sebavedomiu

Vítame vás na stránkach pre ženy. V prostredí, kde informujeme a inšpirujeme k spoznávaniu a rozvíjaniu ženskosti. Žena, ktorá vníma svoju ženskosť, pozná svoju premenlivosť a  schopnosti, je spokojnejšia so sebou, vedomejšia a vie prirodzenejšie reagovať na výzvy života. Objavovanie a pochopenie ženskosti je cestou k sebaláske, sebaprijatiu, sebadôvere, sebahodnote, cestou k celistvosti, vnútormej sile a následne k plnohodnotným medziľudským vzťahom.

Stretnutia sú pre ženy v každom veku, vytvárajú podporné a bezpečné prostredie na zdieľanie ženskej múdrosti. Prinášajú novú skúsenosť, spojenie žien v tom, čo prežívajú, liečenie a relaxáciu. Majú cyklický charakter, plynú v súlade s prírodnými a životnými cyklami. Vedú k prirodzenému spôsobu života, k vnútornej rovnováhe a prevencii zdravia ženy.

„Ak sa naozaj začneme mať rady, láska s nami zostane po celý život.“  (Luise Hayová)

SPOLU z domu

Podporné skupiny v online priestore

Priestor otvárame  pre všetky ženy, ktoré majú chuť na podporné rozhovory s inými ženami  o témach každodenných. Spájame sa aby sme sa vzájomne inšpirovali, motivovali, podporovali, spoznávali, chápali, spolupracovali. Komunikáciou aktivujeme  želanú zmenu k lepšiemu.

Viac  

Moje telo som Ja

Víkendové zážitkové stretnutie v ANAHÁTE 2020

Telo k nám nepretržite vysiela množstvo signálov a tým priťahuje našu pozornosť.  Svoje telá kritizujeme, odmietame niektoré časti, zneužívame, sme odpojené a nezaujímajú nás alebo naopak svoje telá milujeme, prijímame a vyživujeme s láskou. Môžeme svoj postoj meniť k lepšiemu?

Kalendár stretnutí

Premeny ženy

Víkendové zážitkové stretnutie na BLATE 2020

Každá sme iná a každá z nás má čo ponúknuť ostatným. Svoju inakosť prejavujeme aj tým ako sa obliekame, aké farby používame, ako sa cítime a ako  dokážeme prejavovať svoje schopnosti a jedinečnosť. Tento víkend bude o spoznávaní, premenách a podpore našej prirodzenosti.

Viac  

Spoznajme svoju ženskosť

Jednodňové zážitkové stretnutie

Rozhovory o ženskosti bývajú naozaj rôzne. Máme určité predstavy, do ktorých sa chceme vtesnať, stereotypy alebo názory o tom aká by žena mala byť. Aké my ženy naozaj sme?  Aké sú naše možnosti a schopnosti? Spoznajme sa bližšie a veľmi sa upokojíme.

Kalendár stretnutí

Žena a láska v partnerskom vzťahu

Jednodňové zážitkové stretnutie v B. Bystrici

Partnerské vzťahy sú témou každodennou. Máme veľký priestor na to, aby sme zbierali rôzne zručnosti a skúsenosti, ktoré nám pomôžu vytvoriť a podporiť  vzťah. Aj takéto stretnutie môže byť  príležitosťou, ako sa priblížiť zdravým partnerským vzťahom a posunúť sa želaným smerom.

Viac  

Rozvod, rozchod a čo ďalej?

Podporné skupiny vo Zvolene

Prechádzame náročným obdobím života a potrebujeme sa lepšie zorientovať v tom, čo sa deje?  Cítime, že potrebujeme ísť  ďalej ale netušíme ako alebo kam? Cítime sa osamelé a pomôžu nám inšpirácie, rozhovory, podpora žien, ktoré sú na podobnej ceste? 

Kalendár stretnutí

Čas pre ženy

Podporné skupiny vo Zvolene

Nie sme zvyknuté na stretnutia so ženami, ktoré nepoznáme. Nie sme zvyknuté sedávať v kruhu tak aby sme na seba videli. Napriek tomu vás pozývam zažiť práve takýto čas pre  ženy. Vidím koľko inšpirácií, informácií a podpory si vzájomne môžeme odovzdať a prijať do našich životov. Ja sa na takýto spoločný ženský čas vždy veľmi teším.

Kalendár stretnutí

Materstvo a zdroje, ktoré nám pomáhajú

Jednodňové zážitkové stretnutie

Obdobie materstva je najtvorivejším obdobým života ženy.  Sexualita, tehotenstvo, partnerský život sa rozširuje o role mama, otec, pôrod, dojčenie, rodinná atmosféra, výživa, výchova dieťaťa. Čo všetko je súčasťou nášho materstva? Potrebujeme sa v tom zorientovať a nájsť pre seba zdroje podpory?

Viac  

Menopauza v živote ženy

Jednodňové zážitkové stretnutie

Menopauza, klimaktérium, prechod. Za všetkými týmito slovami sa skrýva ženská téma, o ktorej sa v našej spoločnosti veľmi nehovorí. Začnime! Pravdepodobne zistíme, že toto obdobie môže byť aj začiatkom niečoho nového a krásneho. Vzájomne sa môžeme inšpirovať a podporiť v ženskom kruhu.

Kalendár stretnutí