SÚLAD | Občianske zdurženie SÚLAD | Občianske zdurženie

Ženy

Cesta k sebe

Vítame vás na stránkach pre ženy. V prostredí, kde informujeme a inšpirujeme k spoznávaniu a rozvíjaniu ženskosti. Žena, ktorá vníma svoju ženskosť, pozná svoju premenlivosť a používa svoje schopnosti, je vedomejšia a vie prirodzene reagovať na výzvy života. Objavovanie a rozvíjanie ženskosti je cestou k sebaláske, sebaprijatiu, sebadôvere, sebahodnote, cestou k vnútormej sile a následne k plnohodnotným vzťahom.

Stretnutia pre ženy v každom veku, vytvárajú liečivé, podporné a bezpečné prostredie na zdieľanie ženskej múdrosti. Prinášajú novú skúsenosť do každodenného života. Majú cyklický charakter, plynú v súlade s prírodnými a životnými cyklami.

„Ak sa naozaj začneme mať rady, láska s nami zostane po celý život.“  (Luise Hayová)

Tvorivá cesta ženy

Celoročný program - víkendy Zaježová

Ročný cyklus víkendových seminárov v nádhernom prostredí Zaježovej. Spoločne sa vydáme na tvorivú cestu ženy s podporou ženského kruhu. Nazbierajme skúsenosti a inšpirácie pre pokojnejší, farebnejší, bezpečnejší, láskavejší, sebavedomejší a úspešnejší život!

Kalendár stretnutí

Od dievčaťa k múdrej žene

Prednáška

Stretnutie pre ženy zamerané na spoznávanie vývojových období, ktorými počas svojho života prechádzame. Otvárame témy o ženskom živote, o ženskej cyklickosti, o spojení s prírodou. Vytvárame si nový pohľad, meníme postoje, vnímame široké možnosti ženského života. Urobme prvý krok k spokojnému životu!

Kalendár stretnutí

Dievča v nás a nové začiatky

Jednodňové zážitkové stretnutie

Rady začíname? Žijeme hravosť, slobodu, radosť, odvahu dievčaťa, ktoré je našou súčasťou? A možno zaspalo, lebo žijeme v kolobehu povinností a starostí. Poďme ho zobudiť, oživiť, vyliečiť, uvoľniť, rozosmiať.

Viac  

Žena a láska v partnerskom vzťahu

Jednodňové zážitkové stretnutie

Partnerské vzťahy sú témou každodennou. Máme veľký priestor na to, aby sme zbierali rôzne zručnosti a skúsenosti, ktoré nám pomôžu vytvoriť a podporiť želaný vzťah. Aj takéto stretnutie môže byť jedna z príležitostí, ako sa priblížiť zdravým partnerským vzťahom a posunúť sa novým smerom.

Viac  

Materstvo a zdroje, ktoré nám pomáhajú

Jednodňové zážitkové stretnutie

Obdobie materstva je najtvorivejším obdobým života ženy.  Sexualita, tehotenstvo, partnerský život sa rozširuje o role mama, otec, pôrod, dojčenie, rodinná atmosféra, výživa, výchova dieťaťa. Čo všetko je súčasťou nášho materstva? Potrebujeme sa v tom zorientovať a nájsť pre seba zdroje podpory?

Viac  

Menopauza v živote ženy

Jednodňové zážitkové stretnutie

Menopauza, klimaktérium, prechod

Za všetkými týmito slovami sa skrýva ženská téma, o ktorej sa v našej spoločnosti veľmi nehovorí. Začnime! Pravdepodobne zistíme, že toto obdobie môže byť aj začiatkom niečoho nového a krásneho. Dokonca sa môžeme na toto obdobie pripraviť.

Viac  

Ukončenie, uvoľnenie alebo múdrosť ženy

Jednodňové zážitkové stretnutie

Všetko, čo začalo, skončí. Za týmto vedomím je múdrosť, ktorú čerpáme z cyklov. Za každým ukončením je uvoľnenie a príležitosť vytvoriť nové. Ak poznáme princípy prechodov, môžeme ľahšie plynúť zmenami – berieme ich ako prirodzenú súčasť  života. Vydajme sa ku spoznávaniu koncov vedome.

Viac  

Ženské rozhovory

Podporné skupiny vo Zvolene

Otvorené stretnutia pre ženy rôzneho veku, ktoré majú záujem rozprávať sa s inými ženami v bezpečnom prostredí podpornej skupiny na témy zo života. Vzájomne sa inšpirujme, motivujme, podporujeme pri krokoch, ktoré robíme na svojich každodenných cestách životom.

Kalendár stretnutí

Ženské kruhy

Podporné skupiny v Brne

Otvorené stretnutia pre ženy v každom veku, ktoré majú záujem zdieľať témy každodenného života v ženskom kruhu.  Na stretnutiach venujeme čas sebe, rozvinieme nové schopnosti, získame skúsenosti, osobnostne sa posunieme a vzájomne  sa inšpirujeme. 

Viac  

Tvorím si nový rok

Tvorivá dielňa

Zamysleli sme sa niekdy nad tým, ako tvoríme svoj život? Ak sa chceme pohrať s odpoveďou na túto otázku, venujme si čas a otvorme sa témam o tvorení vlastného života. Bezpečne vás prevedieme tvorením nového roka, ktorý bude podľa vašich predstáv.

Viac  

Kráľovná svojho života

Tvorivá dielňa

Kráľovná je archetyp, ktorý sa skrýva v každej z nás. S určitou dávkou kreativity a tvorivosti, môžeme objaviť potenciál kráľovnej vo svojom každodennom živote. Venujme jej pozornosť, čas a priestor a určite ju v sebe spoznáme. Má svoju hodnotu, jedinečnosť, odvahu prejaviť sa, byť vzorom. 

Kalendár stretnutí

Umenie v pohybe

Tvorivá dielňa

Precíťme umenie vo svojom tele a spoznajme pohyb, ktorý bežne nezažívame. Otvorme sa novým situáciám, aby sme mohli objavovať vlastné možnosti a možnosti života. Spoločne urobme bezpečný krok k niečomu novému a potom prenesieme tento zážitok do každodenného života.

Viac